Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamoška do fitka v PK (Pezinok)

Príspevok v téme: Kamoška do fitka v PK (Pezinok)
janculka

ahojte, nenašla by sa tu nejaká kočka, ktorá by sa rada pridala na chodenie do fitka v Pezinku - cca 2x v týždni po práci, kľudne aj večer. Chcela by som chodiť konkrétne do fitka na juhu (pri Tescu). Na druhu športovania by sme sa mohli dohodnúť - skôr by som chcela niečo "pohybovejšie" ako beh, bicyklovanie a pod., ale aj posilňovať by sa zišlo :)

Aspoň kým sa nedá vonku ešte moc športovať, prípadne ak bude vonku pekne, môžeme chodiť spolu napr. korčuľovať...

paganstorm

no ja zase od pondelka do štvrtka som v robote do 22hej a vikendy tiež mimo, v Topoľčanoch ... a tak až mi dnes vyjade pohovor do novej prace, snad budem stihať cez tyždeň :-D

janculka

Ja môžem večer pondelok až štvrtok, cez víkend som mimo PK. Teda ja nie som vôbec z PK, len tam pracujem :)
A Martinus - ako to tam chodí? býva tam veľa ľudí?? Skôr asi chalani, čo? :)

paganstorm

hmmm možno by som sa na to aj dala, ale mam len volnu nedelu, popri dvoch pracach nestiham, ked tak napiš maila a možno sa dohodneme, popripade na plavereň do PK som zvykla chodievať

Martines

Tak baby nehanbite sa. Ja do toho fitka na Juhu chodim na box aj do posilky a celkom ma to bavi. Prijemna atmosfera a aj obsluha.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.