Cvičenie a prejedanie sa

Príspevok v téme: Cvičenie a prejedanie sa
Kiviki

Ahojte :) Som tu nová a už dlhší čas sa pokúšam schudnúť no až teraz som sa na to dala tak vážne. :D Veď tie začiatky poznáte, začnem od zajtra a potm zase a zase a zase a zase... teraz mu to už drží skoro druhý mesiac lenže u mna je problém v sladkostiach. Snažím sa jesť 5x za deň a uprednustňujem viac bielkoviny pretože sa chcem venovať fitnesu a posilovaniu. Do leta by som chcela zhodiť a nabrať svaly. Bolo to vždy mojim snom. A minulý rok som pribrala. Lenže ja kludne vydržím aj dva týždne a niekedy len týždden bez sladkostí no viete dobre že človek musí aj sladké. A ja si v ten deň neviem zobrať len jednu sladkosť. Zjem ich asi 100! :( ale napriek tomu cvičím aj v ten deň lebo sa nevzdávam. Myslíte že to časom proste prejde (tá chuť na sladké) alebo to proste nevadí ?

sandriiiiii

orchidejka dakujem,ale dnes som sa važila a asi som sa priliš začala odmeňovať so sladkymi dobrotkami,lebo som pribrala 0,8kg:( sklamanie, ale od dnes žiadna sladkosť minimalne mesiac!!!

orchidejka

celkom v pohode, ak ta skratka O znamena olovrant a tym padom budes mat este nejaky obed :) a nebyvas hladna ked len tolko jes?

sandri dakujem velmi pekne a super ubytok si dosiahla...gratulujem.

Kiviki

ahojtee.. :) super rady.. a čo poviete na môj jedálniček na najbližšie dva dni ? :D R: Rukola, Cottage, 3ks knackebrot D: Kiwi, activia biela O: odtučnený tvaroh so škoricou a jablkom V: 1 vajíčko natvrdo, rukola...cvičenie: 30 min. rotoped, 30 min. cviky jozef mikle... :)

sandriiiiii

Orchidejka: na ranajky bud jogurt s ovocim,alebo tie vločky,alebo si postruham jablko s mrkvou +med a na večeru väčšinou masko,zeleninka,mozarela,tofu,soja,cottage,tuniak,losos,špaldove cestoviny,zemiak v šupke s bylinkami a tvarohom,špenat 2vajička na tvrdo,ale mas pravdu, aj ja si pripadam,že stale jem to iste :D schudla som za 7 tyždnov 5kg, a vobec necvičim , som leniva to sa priznám:D a na fitko niesom, ale teraz ked sa oteplí som odhodlaná chodiť behať aspon 2-3za tyždeň:)

orchidejka

sandrii presne tu ovsenu kasu som mala na mysli. tiez si davam raz do tyzdna. nenapisali by ste este viac co tak zvyknete jedavat na ranajky a vecere? lebo mne uz dochadzaju napady a tak isto som rpestala jedavat chlieb.
kolko si vlastne schudla a za aku dobu teda ak mozes prezradit :D aj si cvicila?

sandriiiiii

Ja papam ovsenu kašu expres,zalejem vodou a mám prichuť slivky a mak a veľmi mi chuti..vždy si dam aspon raz do tyzdna na ranajky, a cottage biely neznášam,zasadne jem bud pažitkovy alebo jahodovy:)ale kazdy ma ine chute, ja som schudla,najma preto,ze nejem ZIADNE pečivo a samozrejme vyptažane dobrotky:)

sweater*

ksuste si spravit ovsennu kasu. supnete mlieko do hrnca a vlocky a zohrievate a premiesavate, ked to zacina uz dost zohrievat fajne sa to zahusti az je z toho ozaj kasa, vypnete a kludne si nakrajajte banan alebo cokolvek do toho. a zabudol som kludne si to troska pricukrite trstinovym cukrom. ranajky ako vysite

orchidejka

boooze ja som taka hladna a unavena ze som precitala vajicko so slaninkou :D :D :D

a mas to uplne jedno, hlavne sa snaz aby ovocie bolo doobeda, vydatnejsie ranajky a vecer bielkoviny. inak ranajky mame rovnake 3ks knackebrot a cottage cheese, ja si k tomu davam este zeleninu a niekedy aj sunku :) mylis si ze ten cottage sa moze len biely? a k tym ovsenym vlockam - ja ti tomu neviem nejako prist na chut. s cim to jedavas, len jogurt? raz som vyskusala taky ten tesco produkt ovsena kasa, ktory zalievas vodou no a su s prichutami alebo bez prichute - len to je asi nevhodne jest ze? tiez mi to nejako extra nechutilo..vies co myslim ci to nepoznas?

dakujem za ten link, kuknem si ho snad zajtra alebo pozajtra ked konecne poslem skolitelovi cast diplomky lebo mi uz "na krk dycha" a tradicna nestihacka..

Kiviki

a inak... myslíte že takáto strava je vhodná ? lebo mám teraz depku.. neviem či nevynechať z jedálnička ovsáky.. či by to takto nebolo lepšie.. chcem iba váš názor.. :) R: 3ks knackebrot + cotttage cheese biely, D: kiwi, D2: activia biely jog., 14:30 zdravý obed, V: acidko alebo niečo bielkovinové,, napr. vajíčko so zeleninkou.. ja neviem či tie ovsáky nevynechať radšej lebo teraz mám na obidve desiaty (to preto aby to bolo 5 jedál denne a nemám olovrant) tak mám 2ks ovocia a na ranajky ovsáky s jogurtom bielym.. nebolo by lepšie dať jogurt na desiatu a ráno cottage s knackebrotom.. alebo to je vlastne úplne jedno ? :D