Tajná svadba!

Príspevok v téme: Tajná svadba!
Dejkana

Čo si myslíte o tom, keď sa dvaja ľudia rozhodnú zobrať, utajene, len s 2 svedkami, lebo nechcú robiť zbytočné halo so zbytočne predraženou svadbou, vybavovačkami.... je to bláznivé, alebo až príliš drastické, keď sa o tom potom dozvedia rodičia a najbližšia rodina? :D Boli by ste takého niečoho schopní, alebo zazlievali by ste to, keby to spravili vaše deti??
Vďaka za každú radu a názor:)

WHISPER

svadba je rozhodnutie dvoch ludí.... je to ich osobná vec akú ju budú mať... často je problem že sa do toho staraju druhí ludia - matka, svokra a chcu tu svadbu robiť tak aby im vyhovovala, ...

ja síce svadbu nemusím,..

..ale pokial sa dvaja ľudia ľúbia a chcu to urobiť v tajnosti, pravdepodobne maju na to dovod,... málo financií, nechcú okolo toho ceremónie, ....je to ich vec..

mesacnaprincezna

nezalezi na tom aka je svadba ale aky bude zivot po nej... v dnesnej dobe je in mat co najdrahsi prsten, najdrahsie saty vela hostí a za chvilu je tu rozvod a ludia si delia aj podlahu a kachlicky potom :D dnesna doba je smiesna ! :) radsej mat svadbu s muzom ktoreho milujem na luke a o dvoch svedkoch nez taketo divadlo nachvilu :)

stastnablcha

je to drasticke. moj brat to urobil... a nemyslim ze sa na to zabudlo aj po rokoch... ak sa da netreba to tak ..

Ute

Nie je na tom nič zvláštne, aj keď je takýchto svadieb menej. Každý pár si volí takú svadbu, aká mu vyhovuje. Už pri svadbe sa zvyčajne ukáže, či sú si naozaj blízki, či sa k sebe hodia. Horšie to už môže byť s tou reakciou rodiny.

a_dr1a

Nahodou Rozboril s Novotnou to ako fajnovo urobili) Obycajny den, obycajna matrika obecny urad a dvaja svedkovia.
Potom mozu dodatocne hocikedy spravit daku party posedenie pre rodinu priatelov. Ale aspon to mali bez stresu v pokoji tichosti. Mne by nieco podobne vobec nerobilo problem :D a keby som to potom niekomu z rodiny ci znamych povedala pri mne by sa ani necudovali)
Ale zas svadby su fajn) Rada na ne chodim

svadbicka

mne sa to paci :) svadba je zalezitost tych co sa beru nie cirkus pre rodinu a na ukazovanie... ja to schvalujem :)

Kika298

Ahojte ... ja mam veľký problém s rodinou aj s jednej aj z druhej strany . Moji rodičia spolu nežijú a ja uz bývam nejaký ten rok s priateľom . Veľmi tuzime po svadbe v kostole len o 2 svedkoch no nejako sme to ešte neriešili ci by sa to dalo a ak Ano tak ako . U nás nie je boh vie aky kňaz preto by sme to chceli uskutočniť niekde mimo našej obce aspoň 30km. Nemám záujem aby má niekto riešil a pozeral sa na mna ked si budem brat moju druhu polovičku.
Prosím vás co si treba pripraviť a vybaviť na takú svadbu ?