Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrážky po holení

Príspevok v téme: Vyrážky po holení
co s tym

Zdravím, prosím Vás mám taký problém od kedy som sa začal holiť cca od 15 sa mi robia na brade vyrážky...vymenil som už peny,žiletky,vody po holení a stále nič...možno to súvisí aj s pubertálnimy vyrážkami,avšak tie mi už zmizli akurát aj kôli holeniu mi na brade a jej okolí ostali...kožná mi na to dala Skinoren a Belakrem ale nepomáha to...nemáte niekto nejaké vlastné skúsenosti? diki za odpovede...

lmkhlh

moj priatel mal ten isty problem. vzdy po oholeni sa mu zapalila pokozka a robili sa mu vyrazky. hlavne na krku, ked sa spotil a odieralo sa mu o pokozku oblecenie. skusal rozne vody po holeni, kremy ako nivea atd. nic nepomohlo. a od kedy raz vyskusal sudokrem, uz nic ine nepouziva. fakt to pomaha. ved to vyskusaj sam a ked ti to nebude vyhovovat, tak to nebudes pouzivat. nieje to drahe

-lmkhlh

nieje to len na zapareniny. je to antisepticky krem, cize zabranuje mnozeniu bakterii = zabranuje zapalu na podrazdenej pokozke. takze je dobry na zapareniny aj na kozu po holeni, na ekzemy, na popaleniny, na odreny , na akne.

co s tym

Dnes som si bol kupit ten sudocrem, ale lekarnicka ma vopred upozornila ze je to na zapareniny,cize je to viac ucelny prostriedok?

RNG

Nastriekaj sa pred holenim koloidnou striebornou vodou, ta vybije vsetky mikroby na kozi a tak nemozes dostat hnisave vyrazky (obvykle zo stafylokokov na kozi)
Nastriekaj sa aj po holeni.
Dobre je pouzit aj kokosovy olej s par kvapkami citricidalu(4 kvapky na deci oleja , dobre ppomiesat v teplom vodnom kupeli)

gfxxz

na to nic lepsie ako sudokrem neexistuje. kupis v lekarni. pouzivaj hned poholeni a potom po kazdej sprche alebo aj 2x denne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrážky po holení - Fórum - ZDRAVIE.sk