Arganový olej - je vodný na polámané a rozštiepené vlasy ?

MichaelaBor

olej používam už niejaku dobu a som maximálne spokojná, moje vlasy sú o poznanie jemnejšie a pleť sviezejsia. Kupujem ho na www.orienthouse.sk olej vyroben a zabalený do fliaš priamo v Maroku. Veľmi rýchlo sa vstrebe do mojej pokožky po aplikácii a preto ho mám už teraz veľmi rada. Doručia mi ho stále veľmi rýchlo takze spokojnosť.

hanci236

Argánový olej mám určite na zozname, zatiaľ som ho neskúšala ale viacero ľudí má s ním dobré ohlasy hlavne na suché vlasy. Ja som nedávno objavila prírodnú kozmetiku kde majú argánový olej za celkom dobrú cenu aj viaceré oleje, záleží aj od vášho typu pokiaľ máte vysušené husté alebo vlnité prípadne kučeravé vlasy argánový olej by mal byť super, pokiaľ máte rovné jemnejšie vlasy bol by vhodnejší ľahší olej napr. mandľový.

Ak by ste sa mali záujem informovať ohľadom argánového oleja a ceny tak mi kľudne napíšte :)

MartinkaKramar3

Po dôkladnom zváženie a žiaľ viacerych omyloch som sa konečne dostala k stránke www.bioarganovyolej.sk, konečne som našla arganový olej s ktorým som nadmieru spokojná, co je pre mna dôležité je ze olej je rovnaký ako som kúpila v Maroku, dodajú mi ho stále čerstvý a veľmi rýchlo. Pred tým som mala olej lacnejší z iných stránok ako natureal, arganolej a asala ale všetko to boli arganového oleje ktoré boli alebo riedke ale strašne páchlo alebo nemali ani najmenší účinok aj napriek tomu ze som ich skúšala používať dlhšie. Overila som si ze sa oplatí radšej si príplatit ale kúpiť originalny marocky arganový olej

vilaamalka1

arganovy olej si kupujem uz asi 3 roky cez eshop.natureal.sk. je tam za 12.30, ale pri dalsom nakupe mate 10% zlavu ... takze to mam taky spolahlivy zdroj.

gigi12345

Ja pouzivam arganovy olej z tejto stranky - -odkaz odstránený- som ho kupila kvoli suchej pokozke, no potom som sa docitala, ze je vyborny aj na vlasy,robievam si aj zabaly a efekt je naozaj super. Tiez odporucam kokosovy olej, na tejto stranke ho maju tiez. A este mam aj tento balzam, je prirodny, takze trochu drahsi, obsahuje ale tiez arganovy olej a nadherne vonia, odporucam ho, je super na lamave vlasy: -odkaz odstránený-

majuša1212

našla som novú stránku www.arganovyolej.sk olej je super, poslali mi ho hneď po objednávke, čerstvý olej s výbornou zárukou, som veľmi spokojná

renkaz

Nemám skúsenosti s makadamiovym ale kúpila som si pred časom na odporučenie od kamarátky argannovy olej, presne kvôli vladom, www.bioarganovyolej.sk
už po dvoch týŽdňoch zabalov mi to zabralo a výsledky su úžasné

Catali_na

nathalia akurát mám na hlave presne tak ako si napísala olivový olej ale k tomu zmiešaný s kokosovým. :) . ten kokosový používam pravidelne no ako ho každý ospevuje, tak okrem toho že mám hebké vlasy, stále sa lámu a štiepia a pritom vždy postupujem tak, ako ty píšeš :( neviem prečo. Tak hľadám alternatívu čo mi naozaj pomože