6 mesiacov po rozchode

Príspevok v téme: 6 mesiacov po rozchode
lampa5

ako ste sa cítili 6 mesiacov po rozchode? Mne trvalo asi mesiac, kým som pochopila že je naozaj koniec. Možno to bolo tak rýchl preto, že som spoznala nového chalana, s ktorým si rozumiem-povedali sme si že budeme kamaráti kým si obaja nebudeme istí, že sme pripravení mať niečo viac. Najhoršie je na tom, že som sa zalubila a z jeho strany cítim, že už nemá taký záujem ako na začiatku. No zároveň cítim, že niesom pripravená vpustiť niekoho do svojho srdca, života môže byť akokolve dokonalý. Mám z toho v hlave zmätok, nechcem sa mu povedať dovtedy pravdu kým si nebudem istá ako to chcem vyriešiť. Mali ste aj vy také pocity po rozchode? Vôbec mi nevadí, že som single, bývalý mi už nechýba..neviem kde je chyba :((

Janopalo

Neviem ani ako zacat rozchod ktory som ani nebral vazne lebo som vedel ze po kazdej hadke sme sa dali dohromady.hadka kazdy den urazal som ju moc bol to horor aj pre obe rodiny,zacala sa sa o seba starat cvicenia ale vtedy som sa nadtym pozasmial dnes aj po rozchode viem ze ona bola osudova laska,zije s mojimi detmi ale uz ma priatela zo synom a ja mozno novu prilezitost s inov ale zatial nic medzi nami nebolo ale stale nedokazem mysliet na tu moju mirku a samozrejme deti a strach zaroven aby som nikomu neublizil znovu ale neviem ci iba ja ale by som chcel urobit ju stastnov a byt smojima detmi

Aprílka

My sme sa s priateľom rozišli po skoro 4 rokoch,ťažko som to znášala, plakávala som, myslela som si, že sa ešte dáme dokopy. On si po cca 2týždňoch našiel frajerku! Vtedy sa mi otvorili oči,že ja plačem a on sa už vláči s inou! Začala som žiť nový život s novým vzťahom,vôbec neľutujem, že som začala po 4 mesiacoch nový vzťah. Pomohol mi aspoň zabudnúť a dostať sa z toho...

Opa

No s tým vymazavaním,ja som v tomto úplne dôsledná ked pálim mosty tak poriadne,no spomienky idú škoda že ťažšie.Dalšia vec je tá áno máš pravdu,chlapi to nie vždy pochopia prečo robíme takýto krok,na tvojom mieste by som mu narovinu povedala že čo ku nemu cítiš počkaj ako sa zachová a ked to nebude ono,proste sa ospravedlň a povedz že necheš byť s ním v kontakte pol roka nech si utriediš veci.Ak to do pol roka prejde tak to bolo aj tak iba pobláznenie.držím palce ja s tým sama ešte bojujem,len najhoršie že mňa do vzťahu tlačí aj okolie viem že mi chcu dobré ale ked to tak proste ešte necítim tak nie.

andzinsan

pocity mas uplne normalne. to ze nehupnes hned do noveho spoluzitia s otvorenym srdcom na dlani, je znakom toho ze si sa poucila a troska sa bojis. mas ale kopu casu o dalsieho pol roka budes vyliecena, a opat silna. nedaj sa a nechaj to na cas.

stazenka

U mna je to podobne.Rozisla som sa v decembri, lebo hoci ho doteraz lubim, pochopila som, ze je to manipulator, ktor ma psych. nicil. Takze teraz som sama. A hoci mam napadnikov, nikoho nechcem. To chce naozaj cas. Minimalne pol roka. Hoci mne trva dlho, kym prestanem mysliet na ex, nech bol aky bol. A fakt plati, vsetko vymazat, nepozerat sa dopredu, ale len dopredu. Do mna to hucia znami, kamosi,ale je to tazke. No nic ine cloveku ani nezostava, ak sa chce pohnut dalej. Teda ten moj ex je ten typ, ze s nim ani v dobrom rozist neda, aj ked sme sa stretli viackrat po rozchode, na napokon to jeho divadlo skoncilo psycho hadkou, takze som si povedala, ze uz budem hladiet len dopredu. A aj ked je porozchodovy cas tazky, je lepsi ako to, co bolo. Lebo hoci clovek si spomina len na to dobre, ak sme sa rozisli, tak preto, ze to bolo ZLE. A cas zahoji vsetky rany. Vyresetuj sa a az potom chod do niecoho noveho s cistou hlavou.

Meretseger

Bola som zamilovaná do chalana, ktorý, ako teraz dávno vidím, mi za to vôbec nestál, ale vtedy som ho milovala nehorázne. Skočila by som zaňho do ohňa. Keď mi dal kopačky, nespamätala som sa z toho doteraz (po 30 mesiacoch) a následky si ponesiem celý život, keďže som začala so sebapoškodzovaním. Nechýba mi, už absolútne nie, a dokázala som ho vymazať zo života, ale vďačím mu za dorezané ruky, ktoré budú dorezané opäť a opäť a opäť... Až kým to nedokážem poraziť. Možno, raz. Takže toho pol roka je fajn doba:)
No a ďalší vzťah som ukončila sama, a pokiaľ viem, po roku a štvrť nemá bývalý nikoho, zatiaľ čo ja som si po 4 mesiacoch našla priateľku, s ktorou sme už takmer rok.
Žeby to záviselo proste od toho, kto koho pošle do čerta?

rafka12

ja som sa s chalanom rozišla, a bola som cca za toho pol roka pripravena na vztah, no a co sa vam nestalo? on si nasiel babu skor! bolo mi z toho blbo az kym som nevidela ako ta baba ´vypada :D

lampa5

tak mazať ho nechcem kedže sme "kamarati" čo mu na to poviem,že prepáč ale som sa do teba buchla musím si ťa vymazať zo života/na rok/? :D