Treba mi chlapa

Príspevok v téme: Treba mi chlapa
tinka20

je zrejme ze asi potrebujem chlapa ako sol, dva roky som sama, mam 18, som mlada baba a kazdy mesiac ked mam plodne dni mama uplne chut, nepoviem ze na sex, lebo som este panna, ale minimalne na dake dotyky a maznanie a tak. mam dni ked mi je v pazi ci mam chlapa ci nemam, som spokojna a vesela a uzivam si zivota. mam dni ked ma chyta depka zo samoty a nudy a tuzby po nejakej intimite, a proste zavidim kazdemu spokojnemu paru, lezim v posteli a chce sa mi revat. mam dni ked by som skocila po kazdom. poviem vam neni som spata, som pekna, som atraktivna ale neviem si nikoho najst... mam kopu veci na co by som sa sustredila najradsej, ale neda sa lebo nemam s kym o tm hovorit, nemam sa s kym tulit ani nic... chodila som chvilu von s chalanom, presta sa ozyvat, a hotovo. ide ma roztrhnut. CO mam prepana robit?

nirv

Bože vy tu z toho zas robite kovbojku. Tak muž v strednych rokoch flirtuje s 18 kou, akoby to bolo cosi nevídané neslýchané :D nemá ani 13 ani 15 , nejedna sa o pedofiliu. Nie ste jej mama, tak čo vás to trápi ?

tinka20

prosim vas uz nerieste, oki? proste nemam uz cas riesit taketo veci... pardon za prispevok, ak sa vam zda nevhodny alebo co, ale zmazat ho neviem ani keby som musela. smolka

lilyianka

tinka20, ja ti napisem nazor z inej strany a tym ti chcem povedat, ze urcite nie si nejaka truba len za to, ze mas 18 a este nemas za sebou ziadny vztah (aj dvojrocny napr. ako t tu niekto spominal).. u mna osobne to bolo tak, ze som prvy vazny vztah, ktory trval 4.5roka mala az v 19tke .. dovtedy som tiez chodila s hocikym von, ale proste som nemala ten pocit, ze je to clovek, resp chlapec, s ktorym by som chodila .. rozumies mi ..cize netreba nic silit, nic hladat, najde si ta to samo ... a takisto sa nenechaj ovplyvnit niektorymi nazormi tuna k tvojej teme ...

andzinsan

bleska, teraz cisto teoreticky.
vies mi povedat co mas proti pisaniu 2 dospelych ludi?..ale vazne..existuje na to nejaky zakon?..alebo si tak vytreta s telky ci jakej propagandy , ze kazdy starsi chlap ked sa usmeje na mladsu slecnu tak je nezdravy ci co??....si to prosim trosku uprac v hlavine, je to jednoduche...videl som temu , celkom srandovnu podotykam, tak reku prispejem..co na tom kto moze videt zleho, nevim..asi len pruderni, zakomplexovani malomestaci, co taketo sami robia...a nezer tak ten net, jak som ti uz pisal, je to tu o zabave, nic netreba riesit s vaznostou. ked toto pochopis , prestanes sa mozno aj starat do druhych..
prepac tvrde slova, ale uz som ti to musel napisat, lebo do toho budes vrtat donekonecna, aj ked nevim preco..)
ozaj, aa co zavidis?..)))

blecha

andzinsan: IQ = 0? nevieš normálne reagovať?

olivienka: asi máš pravdu, možno to boli silné slová a možno si už píšu na azete :D ... len už z názvu témy, z nej nemám dobrý pocit, to je všetko ... a môže mi to byť šuma-fuk :) aká je ona aj on

a ten tvoj druhý odsek - neviem, a ani mi nenapadlo, že by sa jej tak strašne mohli hanbiť, ale je možné, že ešte toho ´´´pravého´´ nenašla ... a samozrejme, to že nemala ešte asi riadny vzťah, nie je choroba. :)

podotýkam, že som len reagovala na to, ako si tu písali, a aký som z nich mala dojem. To je celé.

olivienka

aha, to už hej... ale aj tak myslím, že to boli silné slová od teba, nemusela to vôbec myslieť vážne, okrem toho odkedy napísal, že má 42, už sa tu nezjavila :D aj keď bohvie, či si už nepíšu na tom pokeci :D
a že je sama nemusí byť hneď len jej vina. možno je až taká pekná, že sa jej všetci hanbia :) alebo je kľudne možné, že toho "pravého" (nemyslím teraz pravého na celý život, s ktorým bude žiť šťastne naveky, ale dosť pravého, aby si spolu sadli natoľko, aby mohli spolu chodiť) proste nestretla. povedala by som, že nemať v 18 za sebou riadny vzťah nie je choroba, a už vôbec nie nevyliečiteľná :) a rozhodne je to lepšie, než keby sa od 13 vláčila s kadekým

andzinsan

blska, bleska..hee ja skapem od smichu s tych tvojich nazorov..)..a to ze si objavila ze zijeme v dobe internetu , tak to je teda "ultrainframegaspica"....)))

blecha

olivienka: nepochopila si, čo som tým chcela povedať.

chcela som tým povedať, ak by bola v pohode, tak by si našla priateľa bez toho, aby si tu dohadovala niečo so 40ročnými .... teda by nepotrebovala žiadne fórum, aby si našla niekoho, kto ju ´´obijme´´, ako to ona chce.

Ale doba ide dopredu (?) a my sme v tej dobe asi internet ani nemali, jednoducho sme sa stretávali na preliezkach pred bytovkami. Ale v tejto dobe to už inak vyzerá :/ A všetci prestávajú mať zábrany, lebo teraz je to už ´´normálne´´

olivienka

blecha, super uvažovanie (myslím bod č. 7)... priam analytické... keďže ty si mala v 18 už za sebou 2-ročný vzťah, znamená to, že tinka20 je blbá a mala by sa nad sebou zamyslieť :DD
toto fórum nikdy nesklame, čo sa týka zbierky absurdít