Treba mi chlapa

Príspevok v téme: Treba mi chlapa
tinka20

je zrejme ze asi potrebujem chlapa ako sol, dva roky som sama, mam 18, som mlada baba a kazdy mesiac ked mam plodne dni mama uplne chut, nepoviem ze na sex, lebo som este panna, ale minimalne na dake dotyky a maznanie a tak. mam dni ked mi je v pazi ci mam chlapa ci nemam, som spokojna a vesela a uzivam si zivota. mam dni ked ma chyta depka zo samoty a nudy a tuzby po nejakej intimite, a proste zavidim kazdemu spokojnemu paru, lezim v posteli a chce sa mi revat. mam dni ked by som skocila po kazdom. poviem vam neni som spata, som pekna, som atraktivna ale neviem si nikoho najst... mam kopu veci na co by som sa sustredila najradsej, ale neda sa lebo nemam s kym o tm hovorit, nemam sa s kym tulit ani nic... chodila som chvilu von s chalanom, presta sa ozyvat, a hotovo. ide ma roztrhnut. CO mam prepana robit?

andzinsan

dafaq, sak do od nej chce aby este po prichode chodila?..len dober ze si hnad lahne..))..jesisi , oplzly som..))

tinka20

no ale dakujem teda minimalne za zlepsenie nalady :D
viite problem je taky: vela peknych ksuckych dievcat a malo svarnych kysuckych mladencov ;)

andzinsan

kysuca kysuca, apanila kysuca, prid prosim sem dole, tiez ta zoberem na 3 hodinovu prechadzku, ale isto nebudes mat otlaky na nozkaach od chodenia ale budes ich mat....mm, sak si asi domyslis..))

tinka20

na diske neviem, zatial som tam nic moc pouzitelne nenasla :D
a ohladom toho ze spravanie, vzhlad - mi skuste vyvratit to ze ked baba neni pekna alebo aspon nema nejaky smrnc tak sa na nu vobec pozriete...
taaakze tak, no uz mi ostava jedine cakat na divocinu na internate boze dalsieho celibatneho pol roka ...:P
(a byvam na kysuciach, tak neviem :))