Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnem keď..?

Príspevok v téme: Schudnem keď..?
Patinka

Ahojte, chcem schudnúť a preto sa chcem opýtať vás, a najme tých čo už máte skúsenosti. Posledný krát jem asi o 18:00 a potom idem behať a večer o 21:00 jem ryžové oblátky. Vadí ak jem tie oblátky tak neskoro alebo že ich vôbec jem ? Môžem ich jesť tak skoro ? Priberiem alebo schudnem

eleonoora

chcem sa spýtať - snažím sa zhodiť asi 10 kg z vahy 76 kg. môj jedálniček vyzerá asi takto: napr. dnes:
rano: jedno celozrnne pecivo, paprika, paradajka
desiata: pomelo, jablko
obed: zeleninový šalát - uhorka, paradajka, paprika, kalerab, šalát, olivový olej, tofu
olovrant: biely bio jogurt, kalerab, uhorka
večera: zeleninový šalát
je to ok, alebo je to málo ?

mango.tree

podla tradicnej cinskej mediciny a organovych hodin, ak chces chudnut, nesmies jest vobec nic medzi 21-23, lebo vtedy to telo nedokaze spracovat na energiu a prijate jedlo spracuva len na tuk. je to idealny cas na jedenie pre tych co chcu pribrat (ale nerobit to dlhodobo, lebo to oslabuje telo). pre chudnucich je naopak dolezite jest najvyzivnejsie jedlo medzi 7-9 rano (ziadne dietne, ale naopak syte ranajky, bielkoviny, sacharidy). obedovat medzi 13-15 (vtedy je opat telo schopne vyborne spracuvat ziviny) a ak sa nevies vzdat sladkeho, tak to je zdrave jest medzi 9-11, ked vrcholi aktivita pankreasu a dokaze to skvelo spracovat.
Zname prislovie ma teda pravdu: Ranajkuj ako kral, o obed sa podel s priatelom, veceru daj nepriatelovi :)

doremi

radsej jedz zeleninu takto vecer, a tie ryzove chleby si daj pred behanim. i ked, ja by som to na tvojom mieste nejedla, nie je to ani vyzivne, ani zdrave

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Schudnem keď..? - Fórum - ZDRAVIE.sk