Je pravda že sa chlapom pacia velke prsia?

mishita

Ja si myslím, že priťahujú. Ale skôr tie silikónové ako prirodzené. Väčšinou majú totiž tie prirodzene väčšie prsia ženy s nadváhou. A to nepôsobí moc esteticky.:-)

Matka872

Ja mam svoje krasne 1-2,pokial frajer nevedel ze budem mat vacsie (samozrejme cielene operaciou) tak sa mu pacili.No zrazu uz su krasne aj vacsie :-) :-) :-)

Genesis

statisticky je daleko viac chlapov sexuálne pritahovaných veľkými prsiami (tak isto ale je dôležitý ich stav - pretože veľké plachty po kolená asi len máloktorý chlap vie oceniť)- takže pokiaľ chces chlapov sexuálne priťahovať tak veľké prsia su silná zbraň.

Ak ale ťa chlap bude lúbiť a nie len kvoli tomu že ho sexuálne priťahuješ tak sa dokáže zmieriť aj s menšími prsiami.

Laara

nie je dolezita len velkost, ale prsia by mali byt aj pekne tvarovane..teda aj jednotky vedia ocarit..mozno castokrat viac ako nejake s prepacenim vemena, tym samozrejme nechcem urazit zakladatelku (neviem ake ma prsia)..ale lepsi vyraz pre urcity druh prs nemam :) a za mna osobne radsej standardne dvojecky ako Dcka, ktore by som si mala po odkojeni dietata hladat niekde pri pupku..

spaceboy

je to individualne, kolko ludi, tolko chuti. ani vsetkym zenam sa nepacia ti isti muzi. Kazdy ma svoje predstavy a idealy a podla nich si voli. Ak ta otazka ma nejaku suvislost s tebou, nijako sa netrap. Bud spokojna s tym, ako vyzeras. Nie vzdy "plastic is fantastic".

Slavomir 89

Mne osobne sa páčia malé 1,2 daju sa dobre cumlat v puse než velke aj ta moja ma malé a som rad. S veľkými by som nechcel.

Sejla

Jj aj ja som to mala, ale keď budeš staršia, už si na teba chlapi tak nebudú dovolovat...dovtedy sa nauč ich blbe reči odbit