Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

AMIX 200 - skúsenosti

simuška

musím sa podelit so skusenostou, ešte beriem kapsulky 3 ks denne ani neviem riadne kolko treba, ani 1O dkg som neschudla. Podla všetkeho to posšlem naspat. Je to vymielanie mozgov.

gabina 1963

ahojte , aj ja som si objednala Amix 200 a možem vam povedatže po týždni mam o 2 kilo viacej, som zvedava ako to pojde dalej, jem menej ako do teraz a vaha sa nehýbe.ešte skusim druhy týžden a potom uvidim čo urobim

simuška

kupila som si amix 200, po už uživani som po siedmých dnoch krasne pribrala tj. 3 kg. Som na nervy neviem to teraz zhodit. Stravujem sa rozumne. Vobec neni priložený návod ako to použivat, ako to funguje, te to len biznis simuška

babija

nemam skusenosti, ale preco neskusit?
firma je registrovana, zlozenie pripravku je uvedene, ak nesplni ocakavanie, peniaze vratia..ja skusim..aj ked sa tesim zo zivota aj taka aka som..chcem sa lepsie citit..

Edwardo

forum.gofeminin.de

Milá Petronellka !.... je to blbosť !
... teš sa zo života taká aká si a nešpekuluj so svojim zdravím ! Ak by to bola pravda tak na svete nie sú obézny ľudia ...:-)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

AMIX 200 - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk