Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zahlienene dychacie cesty - ocista

Príspevok v téme: Zahlienene dychacie cesty - ocista
amanda23

Ahojte, skoro 2 mesiace som bola nejaka chorlava, priedusky, chripka, virozy a dlho som vykasliavala, potom vykasliavanie preslo, ale stale citm, ze mam v neporiadku dolne dychacie, niezeby ma tam nieco bolelo, ani pichalo, ale taku tazobu, bola som na masazi lavovymi kamenmi a znova sa mi spustili hlieny tym teplom, co by ste mi poradili na taku regeneraciu, ocistu dych. ciest v co najprirodnejsej forme, co vam pomohlo? Dakujem.

RNG

astma je casto nasledok alergii, kde sa telo brani vylucovanim hlenov a do tych hlienov sa nastahyju rozne mikroby, co vedia z hlienov zit. Jeden z nich je napr aspergillus pneumoniare, co uz z nazvu naznacuje, ze napada zahlienene pluca.
Lrkari obvykle adresuju len bakterialne nakazy, na ine aj tak nemaju poriadne lieky.
Odporucam ti kvapkat si roztok citricidalu do nosa, lebo najma v celnych dutinach sa usadia rozne mikroby z kvapockovych infekcii a odtial znova a znaova s hlienami nakazuju horne dychacie cesty. Na tzv "chronicke " infekcie odporucam brat odmaskovac, lrebo sa obvykle jedna o maskovane infekcie, na ktore dokopy nic nezabera, lebo su ochranene maskovanim
Dobry odmaskovac je NAC(acetyl cystein) v davkach 2 x 600 az 1200 mg.
Na odhlienivanie a proti roznym nakazam zijucim z hlienov, je dobre brat oreganovy olej, vlastne jeho ucinnu zlozku, carvacrol v davke 3 x 200 mg carvacrolu. Dobra je entericka forma, ktora nepali v krku ani v zaludku, napr taka , ako ma firma NOW foods, pod nazvom oregano oil caps., kde je v kazdej enterickej kapsuli zarucene 100 mg carvacrolu.

amanda23

dnes som bola u lekarky, CRP v poriadku aj bezne krvne testy, RTG pluc v poriadku, v pondelok ma cakaju este nejake plucne vysetrenia a krvne testy na imunitu, stale mam zvysenu teplotu 37,2 maximalna vycerpanost, tazko sa mi dycha, ked sa to zlepsi, vtedy prehltam vela hlienov, co to moze uz byt? Obvodna naznacila, ze to drazdenie pri dychani voni ako parfemov, cistiacich pripravkov, by sa mohlo jednat aj o astmu, tak sa bojim, lebo netrpim alergiami, aspon o tom neviem, testy mi robili na pele pred 13 rokmi a vybrali mandle koli zvysenemu aslu.

doubledog

rob si denne vlastnorucnu masaz priedusiek, pouzi pri tom nejaky olej, napr. eukalyptovy.
niekolko minut si relativne dorazne vtieraj tento olej do koze pri/nad dychacimi cestami, pricom si v mysli udrzuj predstavu ocistenia tych miest, co potrebujes.

plus si daj pitnu kuru mineralkou Vincentka (aspon 2 tyzdne kazdy den rano a vecer 1,5-2,5 dcl)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zahlienene dychacie cesty - ocista - Fórum - ZDRAVIE.sk