priliš malé prsia

Príspevok v téme: priliš malé prsia
babulka169

Mam taky problem mam welmi male prsia skoro ziadne a su spicate..take zdute..skoro stale..newiem si s tym rady..mam chlapca a chcela by som s nim mat sex ale takto sa to neda..mam z toho komplexy..su na to nejake tabletky aby sa to zmenilo?ak ano ake?..alebo s tym mam ist k doktorke?..je to skoro rownake uz rok..mam 16.:( thx

fraisee

tak zase tvrdit ze chlapi idu na male kozy je trosku divne. aj ti, co hovoria svojim kockam, ze sa im male prsia pacia, v skutocnosti kukaju po babach, ktore tam nieco maju. ovela atraktivnejsia je zena co tam nieco ma a nie je ako zehliaca doska. na druhu stranu, z malych prs sa nestriela, nie je to dovod na komplex. hlavne ze su prsia pekne a mozu byt aj male.

sikovna

...omg ja mam tiez 16,male kozy a tiez som z toho mala komplexy,ale uz som si zvykla.mam typka,kt.sa pacia,pri sexe su plne vyuzivane hh takze je to v poho.myslim si,ze nie vsetci chalani zboznuju kozy,kt.su velke a skoro po kolena,takze odporucam tym,co maju komplexy z malych koz nech si kusok dvihaju sebavedomie a nezakladaju len na tom,ze kozy treba mat za kazdu cenu velke.obcas aj ja rozmyslam nad tym,ze o ciselko viac by neublizilo ale nestazujem si,aspon ma nic netaha k zemi :P

jana77777

mam takmer 17 rokov a strasne mala prsia....chcela by som sa opytat ci nevie niekto o nejakych napr tabletkach,kt by mohli napomoct ich rastu??ma niekto najake skusenostis nimi?dakujem

mirkaaa

kedze prsia su tvorene z mliecnych zliaz a tuku ziadne cviky na spevnenie nepomozu.mozno pravidelna masaz ladovymi kockami studenu sprchu neradim kvoli srdiecku!a ti co odsudzuju plastiku su hlupi ved kolki nosia protezy rozneho druhu a nikoho to netentuje...tabletky neberte nepomahajucest vynimkamiba narusia vasu hormonalnu hladinu...