priliš malé prsia

Príspevok v téme: priliš malé prsia
babulka169

Mam taky problem mam welmi male prsia skoro ziadne a su spicate..take zdute..skoro stale..newiem si s tym rady..mam chlapca a chcela by som s nim mat sex ale takto sa to neda..mam z toho komplexy..su na to nejake tabletky aby sa to zmenilo?ak ano ake?..alebo s tym mam ist k doktorke?..je to skoro rownake uz rok..mam 16.:( thx

the truth

CHLAPI!že vraj vam na velkosti poprsia nezalezi to je co za k***tinu!dobre pocujem?kebyze si mate vybrat medzi dvoma babami navlas rovnakymi vyzorovo aj povahovo a jedna bude*pardon za ten antifeministicky vyraz*plocha ako letisko a ta druha bude majitelkou bozsky vyrysovanych trojok pre ktoru sa rozhodnete?hm?!sice,cim viac hore,tym menej dole:)

araxnoia

AKO ZISTÍM ČI MI ESTE NARASTÚ?vraj male su sexi ale zlata stredna cesta..take dvojocky trojocky...mam 17 tak do kedy?je este nadej ze porastu?papam dobre zdravicko ok menzes 2 roky ...

araxnoia

poraďte mi niekto please mám 17 a prsia takpovediac žiadne.Mam 177cm a 54 kg. pričom kazda z rodiny má prsia dokonca aj my father ma mierne zvacsene zlazy.do kedy mozem este cakat som z toho zufala.mam z toho komplexy a odmietam samu seba.PREČO JA?!

sweet_berry

zlatinko musis sa zbavit tych komplexov
chapem potrebujes citit urcite u oriatela dovru aby si sa nehanbila
prsia ti este sa stale vyvijaju rastu a vsetko moze byt o par rockov ine
sis is ista ze chces milovanie?si na o pripravena je to prve milovanie?
ja len aby si nebola sklamana pre ine a nebude sa to tykat tvojej postavy
napis :)

ericka

aj ja mama velmi male prsia. ja vlastne nemam ziadne prsia...mam 14 a krami ma uz asi 2 apol roka... no neviem...v rodine nikto nema velke prsia, ale neviete nahodou nieco, co by mi ich aspon trosku zvacsilo...viete...ja uz sa hanbim niekomu vobec ukazat v plavkach, podpire...please..help

ouevej

neviem preco chcete mat vacsie? .. ja nemam extra velke poprsie ale suhlasila by som s plastikou na zmensenie, ved zeny s malym poprsim su sexi a prave teraz ,,in" ... a na spevnenie stacia cviky ziadne tabletky neberte .. naco? =P

ewka

Mnoo ja mam 19 rokov a male prsia.... Takze ak nahodou niekto vie o niecom co dokaze povzbudit ich rast tak kludne napiste:)

germi

babulka, kedze mas len 16, je docela mozne, ze len teraz ti prsia zacnu poriadnejsie rast.takze-trpezlivost. ale ak si moc chuda, tak su take aj prsia, to je logicke...
klaudia, to je vpoho, ze su velke. mne napr narastli uz v 12. som bola tym padom uplne odlisna od rovesniciek, ale tie ma v 16 dobehli a teraz je to vpoho ;) bud na ne hrda, vela bab ti ich 100% zavidi