Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Clarinol

Príspevok v téme: Clarinol
Ancika29

Ahojte, viem, ze tato tema sa uz preberala, ale chcem sa spytat, ci vam pomohol liek Clarinol. Ja som si to kupila, beriem druhy den a zda sa mi, ze mi to uz aj zacalo zaberat. Od noveho roku som sa totiz zdravo stravovala aj cvicila, ale neschudla som viditelne. Ale teraz po dvoch tabletkach sa mi zda, ze sa mi zmensilo brucho, ale to neviem, ci je to vobec mozne tak rychlo. Tiez sa mi zda, ze mam navaly teplot, ale neviem , ci je to z toho. Neviete niekto ako tento liek funguje, ake ma ucinky? Prosim, odpovedajte len ti, ktori mate nejaku skusenost s tymto liekom, ci uz pozitivnu alebo negativnu. Dakujem

portviš

1. Clarinol nie je liek
2. Po dvoch tabletkach Clarinolu sa ti nemohlo zmensit brucho, je to proti fyzikalnym zakonom
3. urcite nemoze tvarovat postavu, postavu mozes ciastocne vytvarovat fyzickou aktivitou, geneticku informaciu vsak nezmenis
4. tie peniaze by som si vedela uzit inak :-DDD

Ancika29

A este sa chcem spytat, ze ak vam pomohol, tak za ako dlho zacal ucinkovat a kolko ste priblizne zhodili? Pocula som, ze krasne vytvaruje postavu...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Clarinol - Fórum - ZDRAVIE.sk