Som chudý a mám väčšie brucho

Príspevok v téme: Som chudý a mám väčšie brucho
janjj

Dobry den,
prosim vas,mam 22rokov,chudu postavu, ale väčšie neprimerané brucho k postave. Chcem sa spytat čo mi odporucate ako sa ho zbavit...
Snazim sa stravovat zdravšie, aj ked som casto v sedavej polohe,bez aktivneho pohybu začínam viac cvicit, alebo sem-tam idem na bicykel a podobne...
Neviem co je to správne, su tam určite aj stresy,neviem ci mam podstupit nejakej detoxikacii,alebo dokonca tvrdemu pôstu bez minima jedla a byt niekolko dní na vode?
poradte
dakujem
PS: mozem zasla aj fotku

Ach bože!

Kedy si ľudia uvedomia, že ak spravia 1000 brušákov, nezmenší im to brucho, nespravia sa im kocky! Treba cvičiť kardio. Skúste si na f-sport.cz nájsť sekciu jak hubnout a tam je napísané, ako si vyrátať optimálnu tepovú frekvenciu na spalovanie. Ďalšia vec, predsa len ak necvičíš, môžeš mať na bruchu ochabnuté svaly a tie ti dovolia vyvaliť brucho. Napadá ma ešte zlé držanie tela, to spraví tiež dosť, veľa štíhlych žien má vyvalenú pánvu sú zhrbené a potom majú uvoľnené brušné svaly a vytasené brucho. Posledná možnosť čo mi ide na um, no príde mi dosť bizardná je veľké bruško detí v rozvojových krajinách, tie ho majú nafúknuté z nedostatku bielkovín, neviem ako si sa predtým stravoval, myslím že tam aj treba začať. A keď máš sedavé zamestnanie, neznamená to, že môžeš sedieť zhrbený s vypučeným bruchom, pekne sa vystri a zapoj chrbát aj brucho, nech ťa drží pekne rovno.

sweater*

opat to tu napisem asi uz milionty raz, proste svetovy omyl ktori nechapem preco panuje medzi ludmi, tuku sa nezbavis brusakmi, ale aerobnimi cvikmi, bicykel, plavanie, beh... potrebny cas a tepovu frekvenciu si vygooglite urcite sami. btw takato aktivita pod 40 minut je takmer bez efektu na spalovanie kalorii

mimka2

ahooj:)posli mi fotku .ja som zacala behat. no neviem ci na brucho to pomoze, skor vsak brusaky na internete si kuknes najlepsie cviky na brucho a fakt budes mat svalovicu an nom na druhy den :)