Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám sa s ním stretávať alebo nie? Mám vôbec u neho nejakú šancu?

Príspevok v téme: Mám sa s ním stretávať alebo nie? Mám vôbec u neho nejakú šancu?
1111Betty

Ahojte. Chcela by som poradiť že čo mám robiť keď som sa rozišla s chalanom ktorého som ľúbila, asi aj stále ľúbim. Chodila som s ním len krátko (3 mesiace) ale stihli sme za toto obdobie toho veľa. Boli sme spolu skoro stále..Výlety, zážitky, všetko.. Bolo to veľmi krásne ale prišlo to veľmi rýchlo...Nestihli sme sa ani poriadne spoznať a už sme aj spolu chodili... Vtedy mi to nebolo divné pretože to bolo krásne a správal sa ku mne skvelo.. Nikdy som nepomyslela na to že to takto dopadne a ešte tak rýchlo... Kamarátom hovoril aký je šťastný že ma má, plánuje so mnou ísť na jeho byt ktorý už mal vyhliadnuutý a všetko... lenže postupom času sa začal strašne meniť.. všetko mu vadilo, stále sme sa hádali aj keď už nebol ani poriadny dôvod na hádku... cítila som že to nedopadne dobre.. a viem alebo si myslím že všetko to takto dopadlo kvôli jeho bývalej... bol s ňou 4 roky ...teraz po rozchode trávi čas len s ňou sú spolu stále ...aj keď sa s ním stále stretávam vždy mi tvrdí, že je to len kamarátka a chodí k nej pretože si dobre rozumia, majú si čo povedať a on dobre vychádza aj s celou jej rodinou.. no nemyslím si že je to len kamarátstvo.. a to že mi hovoril že rozchod nebol kvôli nej je podľa mňa len klamstvo... ako dôvod rozchodu uviiedol to, že nechce vzťah ...veľmi sa trápim nad tým aj keď už prešlo od rozchodu pol roka... neviem či sa mám s ním prestať stratávať a vôbec udržiavať kontakt... ničí ma to.....

Cindy35

viem ze sa to velmi lahko hovori, ale zabudni nanho. asi Ta naozaj nelubil. a nechaj toho trkvasa tej byvalej, nech s nim ma ona kríž

Agnes999

Ty si bola len naplast, nikdy ta skutocne nelubil, vrhol sa do vztahu s tebou len aby zabudol na nu, alebo aby ju donutil aby sa ona k nemu vratila. Ze si to bola ty bola nahoda, vrhol by sa do vztahu s hocijakou. Ked dosiahol co chcel, stala si sa pre neho zbytocna a poslal ta k vode. Ak ti stretavanie s nim ublizuje, ukonci to raz a navzdy. On by ta mal respektovat ked vie, ze ti to ublizuje ze ta necha na pokoji a nebude sa ti ozyvat. Preco to nerobi? Asi mu robi dobre tvoj obdiv, kocha svoje ego. Musis to ukoncit ty.

1111Betty

Niekoľko krát som mu už napísala že bude lepšie keď sa nebudeme baviť lebo mi to nerobí dobre a tak ani na neho nezabudnem ...on povedal že ma chápe a urobí to pre mňa aspoň na nejaký čas..ale vždy sa mi po dvoch-troch dňoch ozval a ja proste neodolám keď ma zavolá von :(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám sa s ním stretávať alebo nie? Mám vôbec u neho nejakú šancu? - Fórum - ZDRAVIE.sk