Rakovina a jedlo

Príspevok v téme: Rakovina a jedlo
gux

zdravím ľudkovia ... diagnostikovali mi rakovinu mozgu, huráá, idem ju prekonať,, na začiatok ževraj soda bikarbona a javorovy sirup + zeleninova strava .. ale googlim, čítam ale nikde sa nedozvedám či je nejaký problém keď zjem napríklad šošovicovú polievku alebo fazuľovú ... či môžem varené a pod. vedel by niekto poradiť? a keď už sa pýtam, vedeli by ste poradiť aj nejakú chutnú zeleninu? jem mrkvu , cviklu, šalát, paradajky , ale či nie je ešte nejaká fajná zeleninka alebo nejaký dobrý recept, kedže toto dookola nie je žiadna sláva :D

dííky ;)

RNG

Rakovina sa vyvija len v silne zamorenom tele, inac vie telo nahodne rakovinne bunky bez problemov zlikvidovat. Tj zasada je telo odmorit, ocistit, najma velkymi davkami enzymov, absorbentov(mikrovlakniny su najvhodnejsie, najma modifikovane citrusove pektiny a arabinogalactany) a pripadne aj chelacie, ked mas telo zamorene kovmi.
Odporuca sa adresovat aj parazity, lebo mnoho rakovin je sposobenych zamorenim z vyluckov roznych parazitov, a odporucam kazdemu si aj zvysovat virslnu imunitu, lebo viacero rakovin bolo spojene aj s cinnostou virusov v tele.Beznych, ktore ma prakticky kazdy.

GoFruit

Gersonova terapia je aj o vyluceni toxinov zo stravy z body z prostredia. Z kozmetiky. Dava mi to zmysel. Zelenymi stavami sa urcite neda nic pokazit. Ale kde zozemies na svk bio zelene listy na stavy? Hm tazke

aga

max gerson terapia je zaujimava, stavy a stavy a stavy, samozrejme surove z cerstvej zeleniny. aj zaujimavost o marhulovych jadierkach som nasla www.marhulove-jadierka.sk
dobre je si o tom precitat a popremyslat, my sme ich jedavali ako decka, roztlkali kamenmi pred panelakom, a moji rodicia tiez. maso by som uplne vylucila. skus chia semienka, tie maju dostatok vapnika, takze aj mlieko prec, neviem, niekto vravi, ze zahlienuje organizmus, a dnes je to chemia, v obchode zdrave mlieko nekupis. mama pracovala v mliekarni a odvtedy kupuje mlieko len priamo od chovatelov krav alebo z druzstva.

michael

no neviem šo ti tu popíše RNG On ti predpíše dáke naturálne lieky ale veľa toho zase nejedz aby nebol moc zaťažený organizmus.ale bolo by toho veľa čo by trebalo zmeiť Odporučal by som delenú stravu ,-to si nájdeš na nete dakde,tým pádom budeš oveľa menej jesť, dalej dostatok čistej vody dva litre to poznáš, dalej.Mäso ma kvalitne ryby hydiny domaca ale pozor len max. 1O až 15 dg dene dalej koreňovu zeleninu varenú plus polievku z nej Papriku surovu občas a melon dobrý tiež je.mal jesť dieta.Už som aj pozabudal nejaké vecia le viem že nador rastie v hlave pomaly tak že jeto nádejne na vyzdravenie držím palce ked má niečo napadne tak napíšem.

GoFruit

Tak v tom prípade ver ze sosovica a vsetky strukoviny su prekyslujuce ako aj vsetka varena strava. Aj obilniny a samozrejme zivocisne bielkoviny. Nemam skusenosti s rakovinou ale ked sa chces priucit o surovej zasaditej strave pozri sa k nam do vitarianskych dennickov. Najdes tam odporucania na knuhy filmy aa stranky plus recepty cijedalnicky. Vela stastia prajem.
Ozaj na rakovinu je dobre okrem zmeny stravy spravit antiparazitne kury, odmorenie tela enzymami a chelaciu, zbavenie sa tazkych kovov. To si ale riadne vsetko nastuduj.

aaa83

neda sa operovat?skus zajst za nejake odborne pracovisko nech sa nato pozru,to ze to povedal jeden lekar este nic neznamena.nech ti to potvrdia viaceri.velmi ti drzim palce,prajem vsetko dobre,drzkaj sa,a hlavne sa nevzdavaj.

gux

hmm diky neviem ktorym trpym kedze je to na takom mieste ktore sa neda operaovat a biopsia je dost rizikova... ( ale dr. si myslia ze to je gliom HG ) tak sa spolieham ze to je nieco z prekyslenia organizmu a da sa to doporiadku ked vylucim kysle jedlo a zacnem iba so zasaditou stravou

sweater*

ono niektori uznavaju myslienku ze rakovinu sposobuje prekyslenie organizmu, to je sposobene najma zlou stravou, ako maso a hlavne zivocisna strava myslim, ked pogooglis urcite najdes co jest a co nie. preto aj ta soda bikarbona. hlavne bojuj, drzim palce naoazaj