AKO TO MAM VYDRZAT????

Príspevok v téme: AKO TO MAM VYDRZAT????
natalie

Prosim vas poradte mi niekto lebo sa zblaznim uz 2 dni mam strasne bolesti zuba pred mesiacom mi vypadla plomba a je otvoreny zacal strasne boliet bola som na pohotovosti ale nevzali ma mam zavolat az zajtra vecer a dohodnut si schodzku na utorok neviem ako vydrzat boli to stale nepomaha uz ani zubna pasta ani ibalgin niiiiiiiiic najhorsie je ze som v zahranici blbe anglicko musim zajtra do prace neviem ako vydrzat este 2 dni ;o(((((

jefima

mňa zarazilo že ťa nezobrali na pohotovosti.U nás by si to stomatológ nemohol dovoliť!! Pri bolesti treba rozlíšiť,či bolí na studené na teplé podnety či je boleť najvýraznejšia cez deň alebo večer a v noci.Jednoznačne treba hľadať ďaľšiu pomoc a to čím skôr.

tereza1978

urcite tam nieje len jeden zubar chod a hladaj pokial ta niekto nezoberie.dcera bola minuly rok v londyne a tiez ju vsetci sukromni zubari len objednavali tak zaslana kliniku a tam ju zobrali hned .ak chces spytam sa jej na adresu ak si v londyne

veronika

No co sa tyka bolesti zuba, tak to mas fakt na...!Takmer vzdy po vypadnuti zuba pridu bolesti,urcity cas zaberaju tabletky alebo obycajne vycistenie zuba zubnou pastou, ale ono to zabera tak max. 2-3 dni.Mala by si preto co najrychlejsie vyhladat zubara, neviem ako je to s tou pohotovostou ked ta nezobrali aj napriek tomu, ze mas bolesti, ale takyto zub ti moze zahnisat a to bude este horsie. Ja by som ti radila vyhladat odbornu pomoc, nech to stoji co to stoji. Viem o com hovorim