Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka pre dievcata

Príspevok v téme: Otazka pre dievcata
ChristopherK

Ahojte,
chcem sa spytat, ale tych, co maju vztah. Ako je to u vas, s chutou na sex? mavate casto chut na sex? Pytam sa preto, ze u mojej priatelky je to tak, ze vacsinou ma taku poriadnu chut na sex, ked je v strede +/- 2 dni. Vtedy je to ze naozajstna chut a tuzba po sexe, a cloveka to potom aj dost bavi, ked je taka naruziva. Po ine dni to tak nie je a neviem preco. Cize ked to tak zhodnotim, tak 1-2 dni v mesiaci je to tak. Preto sa pytam ako je to u vas.
dakujem

andzinsan

veru, vymen model, nikdy neni neskoro.
nezabudaj ze na svete je okrem nej este cca 4 mld zenskych, kere ti podrzia aj castejsie a s radostou, a nie len cez masiarske dni...)

Slecna A.

no jasne, tvoja holka je ovplyvnena svojim cyklom. Ale pytat sa, aku chut na sex mame my??? :D okej...ja mam chut na sex denne, 30 az 31 dni v mesiaci. Je mi jedno, ci som na zaciatku cyklu, v strede, po menzese...prosto chut mam stale. Ked som brala antiku, chut bola stale velka, ale ako nahle som ju vysadila, je to omnoho intenzivnejsie. Neviem sice, k tomu ti toto pomoze, ale pytal si sa, ako je to u nas. Hlavne sa sustred na to, ako je to u tvojej priatelky..co tam po nas.
Nechce vibrator? ze ho nepotrebuje? No ved ho len skuste a potom zmeni nazor. Ja milujem napriklad eroticke oblecko, podvadzky, korzety...obcas si to dam a uz len to je spestrenie.
Inak suhlasim s Dadulou. Keby chcela, viete si najst milion dalsich inych miest, kde by ste mohli mat spolu sex. Ona si naopak vybera radsej byt plny ludi...V hlave ma nejaky blok, to je iste. Len ak bude k tebe uprimna, mozes zistit o co ide. Pokial uprimna nebude, bohuzial to nebude mat dlhe trvanie pre vas vztah. Sex je velmi dolezity a velmi dolezita je suhra. Ak suhra nie je, nebude casom ani vztah bohuzial. Alebo bude a bude velmiiiiii zly

ChristopherK

neviem ci tu takato tema uz bola. som tu 1x. Ona si sex praveze dokaze uzit. No po tom sexe tuzi ale nemame ho z toho dovodu, ze nie sme sami doma, snad to nebudeme robit, kde nam do toho moze vojst sestra do izby. Uz sa na tom smejem ze vzdy je ta chut na sex, ked je niekto doma. Ta chut na sex byva aj viackrat, som to mozno prehnal ze 1-2, ale proste taka naozaj nazhavena je vzdy 1-2 ked je ovulacia, vtedy je "potopa" :) . Na nu to tak dolahne vacsinou ked je ktosi doma, asi ju to viacej vzrusuje :). Mozno je to pozostatok z toho uzivania HAK, jej to narusilo rovnovahu hormonov. lebo kedysi byvala castejsie nazhavena, len po tom ako zacala antiku jest, tak to islo dole vodou. alebo je to tym, ze ju nepritahujem az tak.

Dadula56

A este k tomu dostavniu chute, ked sa neda...mozem sa mylit, ale je to fajn trik ako ta presvedcit o tom, ze na sex chut ma a stacilo by iba keby nikto nebol doma. Podla mna je to len kalkulacia, nie vasen.
Cim nechcem nejako dehonestovat tvoju priatelku, len to svedci o tom ovela hlbsom probleme. Z nejakeho dovodu nechce vaginalny styk. A po tolkych rokoch by ti mohla povedat pricinu. Mozno sa to da riesit.

doubledog

rozpravat sa o tom mozete, ale necakaj od toho vela

chut na sex je primarne hormonalna zalezitost, ktoru clovek nemoze nijak zvlast ovplyvnit (iba ak uzivanim nejakych doplnkov)
aj ked ti zeny budu urcite rozpravat, ze je to inak :)

takze su dve moznosti:
bud ma nejaku hormonalnu "poruchu", ktora jej znizuje chut na sex

alebo ju nijak zvlast nepritahujes a je s tebou, lebo je to pre vyhodne a ma ta rada

Dadula56

Ten problem je ovela hlbsi, Agnes to velmi dobre vystihla.
Inak neriesil to tu uz zo dva krat?Minimalne velmi podobne temy tu uz boli a dost sa zhoduju v opise situacie.

Agnes999

Ste tak mladi a mate taketo problemy v sexe? Ste spolu 5 rokov, uz by ste sa konecne mohli dokazat porozpravat o tom, co kto chce a ako si to predstavuje. Ako sa u nej prejavuje tak hrozna tuzba po sexe raz za mesiac, ked hovoris, ze v skutocnosti vlastne po sexe vobec netuzi a nikdy k nemu nedojde? Zacne divoko masturbovat alebo ti ho zacne honit ci fajcit? Mam pocit, ze mate dost vela problemov, vobec sa neviete zhodnut, vobec si nerozumiete. Mali by ste navstivit nejakeho sexuologa vidim to na viac sedeni, nech mu obaja poviete co vlastne chcete, co sa vam paci a co nepaci a nech vam pomoze sa v sebe zorientovat a mat pozitok zo sexu. Je zvlastne, ze ona dostane hroznu chut na sex iba vtedy, ked sex mat nemozte. Mal by si jej povedat to, co si nam tu napisal, ze chces, aby mala chut na sex aj vtedy, ked sex mat mozte. Treba sa o tom otvorene porozpravat.

ChristopherK

no my sme na zaciatku ten sex nemavali casto, pretoze nebolo kde a aj to bolievalo partnerku(obaja sme prvi jeden pre druheho). nakoniec sme prisli nato, ze je na kondom alergicka, tak zacala brat HAK, trosku sa to zlepsilo ale to jej zas sposobilo to, ze chut nemala vobec. takze ked som sa snazieval, tak nic nebolo, a aj ked, tak partnerku to nebavilo, tak potom som sa nesnazil az tak, lebo som vedel ze to nema vyznam. teraz mame pharmatex. partnerka je uz vyse roka bez HAK. ta chut je ale vacsinou ako vravim pri ovulacii, ale vacsinou je z toho iba urobenie sa. Neviem ci robim nieco zle alebo co. Nejeden krat sme sa pochytili preto. Ale tak keby mala aj inokedy aspon polovicnu chut z toho ako pri ovulacii. Ja vzdy presne viem, ci ma vyznam sa o nieco pokusat alebo nie, a podla toho sa zariadim. Nebudem sa predsa snazit o nieco, ked z toho nic nebude.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otazka pre dievcata - Fórum - ZDRAVIE.sk