Otazka pre dievcata

Príspevok v téme: Otazka pre dievcata
ChristopherK

Ahojte,
chcem sa spytat, ale tych, co maju vztah. Ako je to u vas, s chutou na sex? mavate casto chut na sex? Pytam sa preto, ze u mojej priatelky je to tak, ze vacsinou ma taku poriadnu chut na sex, ked je v strede +/- 2 dni. Vtedy je to ze naozajstna chut a tuzba po sexe, a cloveka to potom aj dost bavi, ked je taka naruziva. Po ine dni to tak nie je a neviem preco. Cize ked to tak zhodnotim, tak 1-2 dni v mesiaci je to tak. Preto sa pytam ako je to u vas.
dakujem

blecha

ja som s priateľom už veľmi dlho .... a na začiatku bol ten sex častejšie - ale väčšinou som bola iniciátorkou ja. Teraz však už aj mňa prechádza chuť na sex, keď vidím, aký je on ´´snaživý´´. Ja som tá, čo vymýšľa a navrhuje a zvádza.

Zatiaľ to však zvládam, ale bojím sa, že keď ma to prestane baviť, tak urobím to, čo si teraz ani neviem a nechcem predstavovať.

takže ja mám chuť viac krát do týždňa, ale čím ďalej tým menšiu :(

ChristopherK

no ja som tak zaznamenal 1-2 dni v mesiaci, kedy je to naozaj velka chut na sex. Sme spolu vyse 5 rokov. Ine miesta sme nikdy neskusali, hracky tak isto. Navrhoval som vibrator, ale priatelka sa tak zvlastno tvarila, ze ona to nechce a nepotrebuje(ale asi jej to uz zacalo aj vrtat hlavou). Ine miesto som navrhoval, napr. ked som mal auto tak som naznacil zeby sme mohli tam(nemusel byt samotny sex), ale tiez nic. Ono je pravda, ze mam viacej chut na ten sex ja, takze viac sa "vtieram". Priatelka mi raz povedala, ze ona uz vie, ked nieco na nu skusam, ze o co mi ide, lebo pozna tie tahy. Tak ale niekedy mozem skusat vselico a nic, a zas nechcem byt len ja ten co stale nieco skusa resp. zvadza ju. Sex mavame asi tak 1x do tyzdna. Ako som povedal, ked ma tu naozajstnu chut, mozem si robit s nou co chcem. Najvacsi paradox je, ze ked je ta chut tak samotny sex nemame :), len sa urobime, a to preto, ze vacsinou tu chut dostane ked je niekto doma, takze nemame kde ani sexovat(to jak naschval), a takto som to zaznamenal viacejkrat. Priatelka mi povedala, ze tak je to viacej vzrusivejsie, ked tam niekto je, no ale co z toho ked nemame ani sex.

M 25

toto bude asi večná téma pre chlapov :D :D nadržanci :D

tak si nájdi takú, s ktorou si v sexe sadneš.. lebo ťa to bude trápiť stále

bubulienka

No takze uprimne. mam sice teraz partnera len tri mesiace, mozno preto mam chut na sex stale.. fakt asi nonstop a on je taky isty. takze ma to tesi a verim ze nas to bude spolu bavit tak aj nadalej . ale blizsie k teme. pred novym partnerom som mala vztah 4,5 roka. s tym partnerom sme spolu nespavali az tak casto . a aj ked hej ,velmi ma to nebavilo .vobec to podla mna nie je o tom ,ze sme spolu boli dlho. ale skor o tom ,ze to bolo stale take iste a byvaly priatel sa ani len nesnazil vymysliet nieco nove. neviem ako dlho mas priatelku , ale ak dlhsie, mozno by ste mohli skusit nieco nove, co ste este neskusali ,nejake ine miesta , hracky :) nieco na spestrenie.. pretoze si myslim ,ze ak ju to naozaj nebavi ,tak to zacne mozno casom hladat niekde inde a ty tak isto.