Sklamana v laske

Príspevok v téme: Sklamana v laske
sklamana_som

ako sa odputat od niekoho, ktoreho lubim ale on mna nie???
jak hlupa mu vzdy odpoviem ked sa mi ozve... uz je to vyse roka...namotava ma...chce byt v kontakte...chce sa "sem tam stretnut a mat sex" ale nie je ochotny ani volny cas so mnou travit??o vztahu ani nevravvim.... co sa sexu tyka, nespavam s nim uz dlho
strasny pocit sklamania to je..ked niekto naivne dufa, ze ten druhy ho ma naozaj rad...ked to pise... komunikovat s nim? nekomunikovat s nim? :(((

doremi

jaaaj, dievcata, to je tak, ked sa az moc namotame, potom je tazko podlat ho do pecka, ale je to to najlepsie riesenie. ved vies, o co mu ide, vies, ze inak to nebude, vies, ze si ta nevazi, tak asi ozaj to posledne, co by som pre takeho debila spravila je, zeby som sa este kvoli nemu trapila a rozmyslala, ci a ake vysvetlenie mu davat, loool :D cize, bud s nim bez vysvetlenia prerus vsetky kontakty, alebo, ak mas na to a si uz od neho dostatocne citovo oslobodena (co nie si, kedze ta to trapi) , namotaj ho a odkopni :)) vela stastia a neboooj, chlapi su, boli a budu, netreba stracat hlavu pre kazdeho kretena, co sa na teba milo usmeje ;)

sklamana_som

ved to, ze som k nemu prehnane dobra....a vsetko mu tolerujem...(ci podpichovanie i ked v srande, dalej to, ze ked nieco chcem tak uz nie...bo jemu to nevyhovuje)...ale ja zato nemozem...asi som moc na neho zvyknuta:(

no tam, kde sme najviac na nete komunikovali, tak tam nebudem chodit...aby mi nemohol pisat... a preto som sa pytala o nejakom vysvetleni...aby vedel, ze uz viac nechcem...ani byt kamaratkou na nete... kedze ani to mi nerobi dobre..:((

Agnes999

Co ake vysvetlenie preco s nim nechces komunikovat? Ked s tebou prestane komunikovat chlap, myslis, ze ti nejake vysvetlenie da? V 99% pripadoch ziadne necakaj! Nebud prehnane dobra, nesnaz sa byt s kazdym zadobre, kazdemu vyhoviet, nikoho sa nedotknut. Vsak neboj, ked s nim prestanes komunikovat, jemu dojde preco, ze ta uz prestalo bavit robit mu madrac kedy si on zmysly, zas tak sprosty neni!

Vikz

Ahoj , chcem len napísať toľko , že viem presne ako sa citiš. Ja to preživám uz asi pól roka . Je to strasny pocit , ked viem , že mu ide len o jedno . Chodili sme spolu skoro rok . No z toho pól roka to bolo len o jednom . Na namotaval si má a ja som mu na všetko skocila. Ja uz tiez nechcem ďalej takto fungovať. No tiez s ním ukoncim kontakt ale on mi zase napíše a ja všetkému uverim. Som veľmi naivna . Ako ho mám poslať do .... Aby mi dal pokoj ? Ja sa nechcem trápiť .

lilyianka

ja by som mu žiadne vysvetlenie nedávala .. proste zrazu prestaň zdvíhať telefón, odpovedať na mail, smsky, skype a všetko ..vymaž ho zo svojho života..ty si mu dobrá len na jednu vec ako si už sama pochopila, ale keďže vieš, že to nemá do budúcna význam, zameraj sa radšej potom na niekoho, s kým to ten "význam" bude mať ... a rady typu: koketovanie, a nájdi si úspešnejšieho a krajšieho samca, aby on žiarlil sa vykašli ... nechápem ako to niekto v jej veku môže aj napísať .. aj keď jej názor

sklamana_som

agni: mas pravdu....nestojim mu pravdepodobne zavela....i ked pise ze ma ma rad a ze mu lahostajna nie som...inak by prisiel aj vtedy kedy ja chcem, nie kedy jemu vyhovuje...a aj by sa celkovo inak choval ku mne:( nic to...hadam to zvladnem...
michaelah: vies, mozno to neni spravne, ale priala by som si aby sa karty otocili aj v mojom pripade...aby si casom uvedomil a zacal ma mat rad....a ja by som uz ho necchcea:(

michaelah

dievčatko sklamané, mala som dlhé tri roky ten istý problém. chalan ktorého som " lubila" sa stretával s inými bola som mu dobrá na sex. i ked bol pravda že sem tam to bolo aj inak že mi pomohol. ale mal veľa mileniek a dokonca sme sa rozišli lebo ma "podvádzal s mojou kamarátkou. sú tomu dva roky ja mám už rok a pol priatteľa, som veľmi šťastná a teraz sa karty otočili že ten chalan mňa otravuje a vypisuje mi a ja mu dávam aspon pocitit že ako som sa pred tym citila. vieš.. idealne by bolo keby si sa začala čomusi venovať ... začni čítať knihy chod vonku s kamratkami zo susedkami do kina na nakupy alebo iba tak sa vyvetrat zacni sportovat. to ta po case prejde. tiez som presla tym istym... asi aj kazdy ... :)

agni

ahoj...podla mna kasli na pomstu typu, ze ma uvidi s niekym lepsim a nech ziarli...ukonci to co najskor...ide o TVOJ ZIVOT!!!!!...konecne s tym nieco urob a zacni byt stastna, ale s nim to urcite nepojde :p bohuzial...pozri je to na tebe, bud mu vysvetli, napis spravu, ze uz s nim nechces byt v kontakte alebo sa iba odmlc a neodpisuj, nereaguj...len to naozaj dodrz a nie, ze sa mu za mesiac alebo tak ozves lebo stratis tvar :p, pozri ty mu nestojis za vela kedze ho netrapi ako sa ty citis a co prezivas...takto sa nechova kamarat a tak si mozes vybrat ako to tebe najviac vyhovuje ako to ukoncis ci vyvsetlis alebo nie...urob tak aby si bola spokojna a stastna ;)