Sklamana v laske

Príspevok v téme: Sklamana v laske
sklamana_som

ako sa odputat od niekoho, ktoreho lubim ale on mna nie???
jak hlupa mu vzdy odpoviem ked sa mi ozve... uz je to vyse roka...namotava ma...chce byt v kontakte...chce sa "sem tam stretnut a mat sex" ale nie je ochotny ani volny cas so mnou travit??o vztahu ani nevravvim.... co sa sexu tyka, nespavam s nim uz dlho
strasny pocit sklamania to je..ked niekto naivne dufa, ze ten druhy ho ma naozaj rad...ked to pise... komunikovat s nim? nekomunikovat s nim? :(((

Cindy35

lenze prave preto on si s tebou robi co chce. je si tebou moc isty.
ked ho namotas a odkopnes, tak aspon z toho vyjdes s hlavou hore. a bude aspon trosku potrestany za vsetky prikoria co ti narobil.
najlepsie je aby ta videl s niekym uspesnejsim a lepsie vyzerajucim ako on, na to su muzi strasne citlivi

sklamana_som

lily...a mam mu povedat, ze preco s nim nechcem komunikovaat??? vies nejake vysvetlenie....kedze bude mu to divne...
a nakoniec mozno ja z toho vyjdem, ze som to asi nezvladla..tu komunikaciu s nim:(

koketovanie asi neni dobry napad...iba sa tym viac mozem namotat...kedze som makka k nemu:(( a vzdy mu napisem jak ho mam rada:( co uz...uz nechcem

lilyianka

prosim ta nerob ziadne veci ako koketovanie a pod .. jednoducho ho vymaz zo zivota, cislo, mail, skype, pokec, proste vsetko a ked ta bude kontaktovat, tak ho ignoruj ..tak sa z toho dostanes najlahsie .. je jasne, ze toto nema hlbsi vyznam , nikdy z toho ziadny vztah nebude, a bude lepsie ak sa od neho odputat co najskor, potom sa z toho vsetkeho aj skor dostanes a mozno stretnes ineho chlapa, ktory bude stat za to a s ktorym budete tvorit par

Cindy35

to poznam :-((
najlepsie by bolo aby sa on namotal na teba a ty sa potom nanho vykasli!

vies co sprav? normalne sa s nim bav, aj koketne, a ked ma dojst na sex.stretnutie, povedz ze sorry, ale surne ides na rande s dakym kulturistom, lebo ten to s tebou mysli vazne. vies aky bude zeleny od zlosti?? ;-))

sklamana_som

ach...keby ste vedeli jake je to strasne tazke sa s nim nebavit:(
a ten pocit.... ze som mu dobra iba na to... je to fakt hnusny pocit skamania sa v nom...
hadam sa odputam cim skor !!!!!!!