Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie na dlhé trate

Príspevok v téme: Chudnutie na dlhé trate
prasiatko

Ahojte,

pri pohľade na váhu aj na seba začínam byť zúfalá. Prejdem rovno k veci :).
Mám 92 kg a 168 cm. Chcem schudnúť aspoň 20 kíl do konca tohto roka.
Nechcem chudnúť, lebo ide leto, lebo chcem vyzerať super, lebo sa chcem niekomu páčiť.
Chcem chudnúť pre seba a svoje zdravie.
Teóriu ovládam, prax pokulháva...
Stravujem sa zdravo (veľa ľudí sa čuduje, že pri mojej váhe sa stravujem zdravo). V poslednom čase však nepravidelne. Málo sa hýbem.
Začala som už s pohybom - bike, túry, prechádzky.
Stravu potrebujem spravidelniť a večerné jedenia obmedziť.
Nechcem držať žiadnu diétu, chcem schudnúť dlhodobo.
Budem veľmi veľmi rada, ak sa niekto ku mne pridá. Bola by som rada, ak by to bol človek s podobnými mierami a podobnými cieľmi, resp. stratégiou schudnúť.

x.egres

Pekny den prajem,
precital som si Vas prispevok a chcem sa podelit o svoju skusenost. V podobnom stave som bol cca pred rokom. Vtedy som dospel k rozhodnutiu, ze chcem zmenit svoju zivotospravu. Pochopil som, ze je to beh na dlhe trate a je potrebna pomoc cloveka, ktory ma skusenost so zmenou zivotospravy, vie poradit a pomoct. Podla mojej skusenosti je potrebne najprv vycistit telo a nasledne ho vyzivit. Paradoxne ludia, ktori maju nadvahu trpia na podvyzivu. Dobra vyziva znamena dat telu latky, ktore potrebuje pre spravne fungovanie ... Mne sa podarilo schudnut zatial cca 16 kg z toho 15 kg tuku. Ak mate zaujem dozvediet sa viac, tak ma kontaktujte na x.egres@gmail.com . V kazdom pripade prajem vela odvahy a sily v boji za zdravy zivot.

prasiatko

Tak možno sa po čase niekto pridáte :)
Nabehla som na mierne iný režim.
Cez víkend som si poriadne oddýchla, bola na túre (fučala som ako lokomotíva, ale vyšlapala som).
Ráno som začala raňajkami a celý deň sa snažím dodržiavať pravidelnosť. Večerať budem okolo 19tej a ak stihnem, tak si dnes aj zacvičím :).

katka86

Ahoj. neviem do akej miery si rozhodnutá schudnúť a koľko si ochotná do toho obetovať (investovať). Mám skúsenosti s jednou dietou, ktorá možno je náročnejšia ale bez jojo efektu. Ide o produkty známej nemeckej firmy, ktorá ponúka výrobky určené na chudnutie(nápoje, polievky, tyčinky) ale s tým, že obsahuje všetky potrebné vitamíny, sacharidy, aminokyseliny, stopové prvky....proste všetko, čo potrebuješ k tomu aby si sa cítila dobre a k tomu aj chudla. Pravdaže, si popri tom môžeš aj sama niečo navariť ale len do určitej miery ako to diéta povolí :) ak by si mala záujem, kľudne napíš svoj mail, kontakt a ja ti poskytnem viac informácií.veľa šťastia, držím pästičky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.