Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Postupujem spravne?

Príspevok v téme: Postupujem spravne?
lenkalena

Ahojte treti den sa stravujem zdravsie pretoze by som chcela schudnut tri kilogramy. Meriam 163 cm a vazim 53 kil. Chcela by som schudnut hlavne z brucha pretoze ho mam ako balon a ovisa mi a tak isto by som chcela schdnut zo stehien a zadku. Zo svojho jedalnicka som vylucila biele pecivo ktore nahradzam celozrnym alebo takymi celozrni chlebickami. Na ranajky som striedala zatial sunku zeleninu a cottage cheese chcem sa opytat c su vhodnre aj natierky? napr tuniakova tvarohova a podobne. Na desiatu som si zatial davala ryzove chlebiky polisterinove s jogurtovou polevou alebo ovocie. Co este mozem pfidat? na obed som mavala to co bolo v skole. Stravujem sa v sk. jedalni cize aj rezen. Vec vecera bud to co som mala na ranajky alebo napr teraz som dojedla cestoviny s tuniakom. Po siestej som zatial nejedla sladke som vypustila a nahradila susenym ovocim. Pijem viac vody cistej denne. Namiestoo 3 deci vypijem aspon liter. A zacala som aj minuly tyzden cvicit. Chcem sa opytat kde robim chybu pretoze sa dnes citim velmi slaba a boli ma hlava. Cim to je? Tym ze telo si zvyka alebo tym ze mu davam malo? Nechcem schudnut a mat jojoefekt. Prosim poradte mi.dakujem

doremi

ahoj, tak v pohodke, tie 3kilecka zhodis rychlo, ja by som na tvojom mieste pridala viac vody, aspon 2litre, pohyb a nejedz tie polystyrenove chlebiky a uz vobe nie tie s polevou. na ranajky by som ti radila vlocky s ovocim al. biely jogurt s pohankou, na desiatu nejaky jeden kusok peciva so zeleninou alebo cottage cheese, obed zjedz normalne co mate v jedalni, vsak tam aj tak velke porcie nie su a ptm poobede pridaj nejaky pohyb a vecer skor zeleninu ale uz bez peciva, ak chces, aby to slo rychlejsie dole, mozes k tomu pridat eggcheese, cottage al. nejaky tvrdy syr (tak do30% tuku max.)takisto ani tie cestoviny by som uz na veceru nedavala, zo sacharidov sa rychlo pribera. mozes este pridat orechy a tie slnecnic.semienka. a na upravu travenia si mozes kupit psyllium (to ta precisti a pojde to dole rychlejsie) :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Postupujem spravne? - Fórum - ZDRAVIE.sk