Najlepsi priatelia

Príspevok v téme: Najlepsi priatelia
robo586

Ahojte, tak mam velmi zvlastny problem s jednou holkou, s ktorou sme (spravnejsie asi boli) strasne dobry priatelia, hovorili sme si uplne o vsetkom, proste fakt uplne o vsetkom doverovali sme si, nikto nikoho nesklamal. Proste fakt super priatelia, ale nic viac. Problem je, ze moj najlepsi kamarat sa s nou dostal do podobnehu vztahu, a v podstate sa tiez dostali do stadia skvelych kamaratov, no vyzera to, ze jemu veri viac. Som si 100% isty, ze medzi nimi nie je nieco viac ako len kamaratstvo. Avsak zistil som, ze jemu rozprava v poslednom case ovela viac ako mne, a na mna v podstate zabuda alebo neviem, bol som nahradeny. Neskutocne ma to ubija, som z toho absolutne znechuteny. Nechcem ju nic viac ako kamaratku, ale proste ja neviem. Neviete mi niekto poradit ako sa dostat z toho problemu, co urobit? thx

Dadula56

Robo, to sa podla mna ani riesit neda. Jednoducho on je jej prednejsi a ty s tym nic neurobis. Bohuzial. Ak ti na nej zalezi, pokracuj v kamaratstve a zbytocne neporovnavaj.

robo586

ano asi som to trochu posral, pretoze ked som to zistil, bolo mi z toho na nic a nemal som chut s nou velmi rozpravat. :(