Ex ziarli?

Príspevok v téme: Ex ziarli?
sofi23

spavame spolu...robime spolu v jednej kancelarii a zvykne ku mne prist a bozkavat ma...vcera som si pisala na FB s kamoskou a ked som videla,ze sa ku mne zase blizi ex,tak som to prepla na sluz. mail a on sa ma opytal co pred nim stale skryvam a ja ze nic, ze si pisem len s kamoskou a on mi povedal, ze no ukaz a ja som samozrejme nechcela ukazat, lebo ved co ho je do toho ked uz nie sme spolu, tak som notebook zatvorila a on mi ho chcel zobrat NASILU! a samozrejme kedze ma dost sily, tak mi ho aj zobral a pozrel sa s kym si pisem...a dnes mi zase povedal, ze pred nim skryvam FB...je toto podla vas normalne? :D lebo ja tomu nechapem :D ked sme boli spolu,tak nic taketo nerobil prave naopak...

Slecna A.

zuzan-ka, dobre :D :D myslim, ze nam to je vsetkym tak strasne jasne, ako este nikdy v zivote. Vsetci sme tu napisali ci uz nazory, alebo rady, nech si autorka temy vyberie. Tak a mozeme sa venovat vlastnym nudnym zivotom, ach :D :D :D

zuzan-ka

slečna a
tak ale jej stačí očividne asi len ten sex. ved keby ho nechce tak to nerobí.
ahh, padám z tejto témy. bye

Slecna A.

jo...sex je potrebou cloveka. Ale niekto potrebuje k tomu sexu, aj pridanu hodnotu a hlavne vie svoju vlastnu hodnotu :) A spravne pise, nie kazdy to pozna, vie a potrebuje :)
Sofi, myslim, ze tu mas rad strasne vela (aj nazorov, ale tie si teda selektuj). Nie je dobre, co robi a pokial sa neporozpravate, nemas co riesit :)

zuzan-ka

slečna a
možno ty nenávidíš robenie takých vecí, ale každý je hádam iný, každý si žije život podľa svojho. a už som tu písala, bývalý partneri si po sexuálnej stránke môžu rozumieť, vedia čo maju radí a čo nie. tak predsa prečo by spolu nemali spávať ked im to takto vyhovuje? sex je tiež potrebou človeka.

sofi23

tak ludia, neviem ci ste si vsimli,ale neprosila som o radu len som chcela vediet vas nazor na takuto situaciu a rada a nazor je myslim rozdiel :) a mozno o tom trosku podebatovat... a doubledog ja mu nedavam dovody na to aby ziarlil, len proste na co sa ma vrtat v mojich sukromnych veciach???vobec mi nejde o to, aby ziarlil a nerobim nic, aby ziarlil.

Slecna A.

mohla si jej poradit, ja by som si napriklad nazor od teba rada precitala. Obhajovala si tu jej spravanie, preto ma zaujimalo, co by si jej poradila ty. Pre mna, ako pre zenu, ktora si velmi vazi samu seba je takyto vztah naozaj len "chodenie v bludnom kruhu". Akosi nenavidim od malicka robit veci, co nemaju zmysel...ale uznavam su aj ludia, ktori za tym vidia "nieco" a preto im to vyhovuje. Ale ak patrim do tej prvej kategorie, neviem poradit slecne sofii inak, ako som poradila :) pekny den

zuzan-ka

slečna a.
ani jej nemienim radiť, len som si čítala tuná vaše príspevky a tvoj ma trocha zarazil tak som si napísala čo som chcela.

Slecna A.

a neber to hlavne ako "utok" na svoju osobu. Ja som vazne zvedava, co svetoborne poradis zakladatelke temy. Lebo doteraz si ju tu len obhajovala, ale nic si jej neporadila...