Ex ziarli?

Príspevok v téme: Ex ziarli?
sofi23

spavame spolu...robime spolu v jednej kancelarii a zvykne ku mne prist a bozkavat ma...vcera som si pisala na FB s kamoskou a ked som videla,ze sa ku mne zase blizi ex,tak som to prepla na sluz. mail a on sa ma opytal co pred nim stale skryvam a ja ze nic, ze si pisem len s kamoskou a on mi povedal, ze no ukaz a ja som samozrejme nechcela ukazat, lebo ved co ho je do toho ked uz nie sme spolu, tak som notebook zatvorila a on mi ho chcel zobrat NASILU! a samozrejme kedze ma dost sily, tak mi ho aj zobral a pozrel sa s kym si pisem...a dnes mi zase povedal, ze pred nim skryvam FB...je toto podla vas normalne? :D lebo ja tomu nechapem :D ked sme boli spolu,tak nic taketo nerobil prave naopak...

Slecna A.

Zuzan-ka, poprosime teda teba o radu v tomto "probleme", lebo ja som si este neprecitala nic k veci z tvojich prispevkov :)

zuzan-ka

slečna a
áno to jej má pomôcť lebo na to sa pýta. ona sa nepýta na to čo si ty myslíš o tom že spolu len spávajú.

doubledog

neverim tomu, ze si ten FB prepla neumyselne, len kvoli tomu, ze on sa o to nema co zaujimat :)

a keby to tak nahodou aj bolo, tak je predsa kazdemu aj tebe uplne jasne, ze on ziarli.
jeho ziarlivost podla mna umyselne a vedome podporujes roznymi drobnostami.

bud je tvojim cielom to, aby sa k tebe vratil, alebo ho chces potrestat za to, ze to nespravil.

Slecna A.

zuzan-ka, vies, niektori z nas vidia aj trosku hlbsie do tohto problemu. Pokial jej takyto vztah vyhovuje, tak co riesi tieto voloviny? Pokial jej vyhovuje chrapat s ex priatelom, tak tam platia iste "pravidla" a urcite medzi ne patri to, ze nemaju na seba ziarlit, lebo ziju vlastne velmi volnym sposobom. Ale kedze ten chalan ziarli, je tu mensi problem. Co ma toto byt za vztah? Okej, ved nech si ho ma :D :D :D Mne to je totalne jedno, ja nie som odkazana na nieco podobne. Ale co jej chces radit ine? Fajn, bez posudzovania hovorim, ze jeho postoj k nej nie je spravny...Toto jej ma pomoct? :D :D :D nech sa paci :D

sofi23

hej travime...ale to je jedno...ide o to, ze spravil vec, ktoru nikdy predtym neurobil, dokonca nikdy nedal najavo, ze ziarli a dodnes nejak nechapem tej jeho poslednej reakcii...

lilyianka

a ty by si s ním chcela byť? asi mu len vyhovuje, že spolu len spávate .. inak okrem toho trávite spolu čas? ak samozrejme nerátam čas v práci, keďže spolu pracujete

sofi23

ono to miestami vyzera, tak ako keby sme boli spolu,ale neoficialne alebo tajne...ale tak potom preco chlap nevie povedat narovinu hej, truba chcem byt zase stebou? :)