Ex ziarli?

Príspevok v téme: Ex ziarli?
sofi23

spavame spolu...robime spolu v jednej kancelarii a zvykne ku mne prist a bozkavat ma...vcera som si pisala na FB s kamoskou a ked som videla,ze sa ku mne zase blizi ex,tak som to prepla na sluz. mail a on sa ma opytal co pred nim stale skryvam a ja ze nic, ze si pisem len s kamoskou a on mi povedal, ze no ukaz a ja som samozrejme nechcela ukazat, lebo ved co ho je do toho ked uz nie sme spolu, tak som notebook zatvorila a on mi ho chcel zobrat NASILU! a samozrejme kedze ma dost sily, tak mi ho aj zobral a pozrel sa s kym si pisem...a dnes mi zase povedal, ze pred nim skryvam FB...je toto podla vas normalne? :D lebo ja tomu nechapem :D ked sme boli spolu,tak nic taketo nerobil prave naopak...

kikuska555

a v com ti mame radit,sa bozkavas s byvalym a aj spavas? tak sa necuduj on ziarli na toho druheho s ktorym spavas a bozkavas sa :DDDD

sofi23

nieee, nechcem tu na nikoho utocit len ma zaujima co si o tom kto mysli, lebo ja sama neviem co si mam o tom mysliet...len fakt som zvedava na nazory :D

Dadula56

Sofi, keby ti niekto odpisal, tak sa ti to nebude pacit, ver mi.
To je jednoducho ten typ problemu, kde si kazdy normalny clovek po kazdej vete tuka na hlavu. Takych tu byva vela a vacsinou to konci zurivym utokom pisatela problemu na tych, ktori vyjadria svoj nazor. To len na margo toho, ze ti este nepisu. Ale napisu, len chvilu pockaj.