Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Makeup + krem

suns

Nezábudka, kľudne to môžeš robiť :) ja to robím vtedy, keď nepotrebujem krytie make upu, ale stále chcem mať pleť zjednotenú..je to super spôsob :) môžeš najskôr naniesť trochu krému na pleť, ale ak máš normálnu až mastnejšiu, tak nemusíš :) rovno si zmiešaj make up s krémom a môžeš aplikovať :)

LUKAS 24

Ahoj! Ja pouzivam kozmetiku bioderma a to pletovu vodu sensibio H2O, Sensibio Forte, photoderm max 50+ tonovaci krem a ktomu trixera krem a excipial u hydrolotio.

nezabudka8

A skusala si aj miesat? A mas pocit, ze to lepsie vyzera ak nanasas postupne? Po naneseni podkladovej bazy hned davas makeup alebo este pockas?

Ak budem miesat tak mam aj tak predtym naniest krem a tak makeup zmiesany s kremom alebo netreba?

amanda23

kludne mozes..teraz tie popularne BB kremy su vlastne mix hydratacneho kremu, podkladovej bazy a makeupu, takze to mas uplne jedno. Aj ked ja schvalujem a robi mi najlepsie naniest hydr. krem, 5 min. pockat kym sa celkom vstrebe a potom naniest podkladovu bazu na zjednotenie pleti a az potom makeup.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Makeup + krem - Fórum - ZDRAVIE.sk