Flaky po akne

Príspevok v téme: Flaky po akne
cndv

Ahojte. vedeli by ste mi poradit co zabera na flaky po akne? mam ich na tvari ale aj chrbte. velmi mmi zalezi na tom aby zmizli alebo sa aspon zmiernili. uz ma nebavi stale sa malovat alebo kupovat oblecenie co vsetko zakryje. skusala som jablcny ocot a aj citronovu stavu. urcite to aspon trochu pomohlo ale neviem ci to moc neskodi,,, Mate nejake skusenosti??? dakujem pekne a prajem prijemny den.

jumu

ja mám tiež fľaky a bola som s tým pri kožnej a tá mi povedala, že na to nie je žiaden prípravok čo to urýchli. A povedala mi, že na slnko nemám vyjsť ak si nedám opaľovací krém s minimálne UV 30. Pretože ak ma opáli, tak sa toho nezbavím len tak ľahko. Takže ŽIADNE SLNKO!!!!!!

cndv

ja uz som zufala. neviem co by mi pomohlouz som tolko penazi do toho dala ze to neni mozne... aj makeupy a kozmetiku pozuzivam kvalitnejsiu..ale uz ma to prestava bavit vkuse kupovat tieto pripravky... a obmedzovat a vyhovarat sa preco nemozem ist na kupalisko, plavaren, sauna masaz a podobne.mam hrozny chrbat....ani nie akne ako tie flaky.... a myslim ze to bolo horsie...som sa vyhybala dokonca aj pohladu do oci ostatnym ludom...lubo som si myslela ze aj tak sa mi divaju an tvar a myslia si ze preboha...ale teraz je to trochu lepsie ale ak mate nieco odsskusane tak pls poradte...skusaala som teraz aj biodermu sebium akn..ale skor ma tvar pali z toho-...

iwa1

mozes skusit chemicky peeling alebo laiser...ale nie je to lacna zalezitost...ten peeling pomaha na vela druhov problemov s pletou...

suns

Cndv, ja s tým mám tiež problém.. tam, kde som si neopatrne vytlačila vyrážku, mi zostala jazvička a začervenané miesto.. skúšala som na vyhladenie tých jazviečiek všeličo.. bio olej je dobrý, ale treba ho pravidelne a dlho používať.. skús sa spýtať v lekárni.. citrón je dobrý, aj z nechtov vytiahne žlté zafarbenie.. ale asi by si ho musela používať denne a dlho..je to vlastne kyselina