Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

"Ideálne miery"

Catali_na

proste nemám ideálne miery (pre mňa ideálne). Vy ma nevidíte, takže Ťažko sa vám to súdi. HEJ ONO to neznie zle, ale ja by som chcela mať asi tak pás 63 a boky 90 :/ proste to vidím že to nie je dobré :( a na výšku 170cm je 58 kg akože dosť

Maoam

tie idealne miery fakt uz mas, mozno chces spevnit postavu, na brucho a zadok a nohy je dobry stacionarny bicykel, alebo si kup permanentku do fitka, stepper je dost o nicom

no a pas - tak ja neviem,ale na 170cm 67cm a boky 94cm, vsak musis byt superkocka, neblazni

ci chces byt vychrtla, lebo je to 'in' alebo si potrebujes daco dokazat ci co, dolezity je dovod, preco.....

zoe23

no stepperom ťažko :) mala som doma stepper a jediný výsledok boli spevnené lytka a ked som cca po 3 rokoch od jeho kupy začala na nom intenzivne cvičit kazdy den tak do roka prasklo to lanko ktore spajalo tie chodidla alebo akoby som to povedala :D a vobec nikde sa nahradne nedalo zohnat a ked som ho uz zohnala nejde to vymenit :D takze...uz som dostepperovala

Maoam

no podla mna mas idealne miery, vysku aj vahu uz davno....

ale väcsina zien nikdy so sebou nebude spokojna, aj keby mali vyzerat ako modelky

nirv

Aj tak si kočka. Pár cm hore dole. O stepperi som rozmyslala aj ja, ale baby čo si to kúpili to vraj používali chvíľu a potom to skoncilo odložené. Najúčinnejšie je korculovanie. Ja chcem začať behať a plávať. Plus bike.

Maoam

a ake su ostatne miery? aky typ postavy mas? co svalstvo?

aku mas konkretnu predstavu, ake by tvoje miery mali byt, aby si bola stastna?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

"Ideálne miery" - Fórum - ZDRAVIE.sk