Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suchá pokožka a make-up

Príspevok v téme: Suchá pokožka a make-up
petuska11

Ahojte. Mám taký problém, síce mám šťastie, že nepatrím medzi tých pupákových pubertiakov, no mám suchú pokožku. Ked si dávam na tvár krém - väčšinou NIVEU lebo je najmastnejšia, tak sa mi časom spraví 1, 2 vyrážky a ked si krém nedávam, mám strašne suchú pokožku. Nosila som make-up, ale kvôli koži som prestala, lebo sa mi robili šupiny okolo nosa, úst, na brade, na čele,... a vyzeralo to strašne. Počula som že na suchú kožu by sa mal dávať tekutý make-up, no mne nepomáha ani to. čo mám robiť? máte aj vy takýto problém? čo vám na to pomáha?

maddie

v Avone majú dobrý make-up Calming effects. v sklenenej fľaštičke a s pumpičkou.ten je na suchú pleť a rovnomerne pekne kryje.

pe84

aj ja mam taku suchu plet, praveze vtedy ani puder, ani tekuty make-up, ale tzv. kamuflaz, takto sa to vola, napr. zn. pupa alebo v dm dostat zn. alverde, taku lacnejsiu, ale dobru, toto ked si rozotries, nebudes mat supinky, a plus piling 2 x tyzdenne a masky na suchu plet

hfxxu

tak ako sa nesmu peelingove gelY pouzivat kazdy den, tak sa ani tie rukavice nesmu pouzivat kazdy den. ma to ten isty efekt. pri castom pouzivani este viac vysusia pokozku.
pouzivaj kvalitny hydratacny krem, nie niveu, ta nieje velmi vhodna na tvar. skus garnier, olay, eucerin, biodermu..

cicimici

petuska11

ahoj ja som mala podobny problem..a vyriesila som ho takto..denne v sprche pouzivam tu taku rukavicu ktora je urcena predovsetkym na masaz stehien proti celulitide ale ja ju uz vyse 7 rokov pouzivam na tvar..kedze peeling nie je vhodny na suchu plet tak si takymto sposobom tvar najskor vysucham v sprche..potom ho hned po sprche osetrim dobre mastnym kremom aj niekolko krat v priebehu pol hodinky a potom nanasam tekuty make-up..ja zijem v uk ale mala by si ho dostat aj na slovensku je asi trosku drahsi v porovnani s ostatnymi ale myslim ze stoji tak do 20..vole sa revlon colorstay a je na nom napisane ze je na suchu pokozku..tak vyskusaj mozno pomoze..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.