Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatelka a kamarat

Príspevok v téme: Priatelka a kamarat
mishiak22

ahojte,chcem sa vas spytat na nazor. ide o to,ze moja priatelka ma jedneho kamarata,ktoreho aj ja poznam,je to celkom fajn chalan..ale su si az nejak moc blizki,chodievaju spolu na kavu,kazdy den si pisu,pocas celeho dna,ano priznavam,nakukavam jej obcas, o com..nie je tam ziaden poddtext,pisu si ako kamosky,o vsetkom,riesia spolu problemy atd..on gay nie je,ma frajerku. len chcem vediet,co si o tom myslite vy,ci je normalne byt s opacnym pohlavim,ktory nie je vas priatel,v takom blizkom kamaratstve. ja priznavam,ze nemam na priatelku az tak vela casu,tak mozno preto,neviem..dakujem za rady

vebe

Neviem, ale mne to nepride celkom normalne. Neviem ako dlho ste uz spolu. Ja ked som bola zalubena a mala som priatela, tak som mala skolu, svoje povinnosti a ostatny cas som venovala jemu. Ani na blizke kamosky som vtedy az tak vela casu nemala, lebo som mala pocit, ze ked mam volny cas, tak som chcela byt s nim. Nie ze by sa nemohla s nikym stretavat, skor si kladiem otazku, co k tebe citi a aky je jej skutocny vztah k tebe, ked riesi kazdodenne veci s niekym inym a nie s tebou. Mozno na zamyslenie pre teba, preco to tak je. Ved ona musi byt myslou velmi casto prec, uplne mimo teba.

šAňKO

áno aj podla mňa je to normálné netreba si z toho robiť ťažkú hlavu ale ked má frajerku ktorú miluje a chodia spolu tak to neni dobré lebo si s tým ubližuje sebe aj svojej milej a ked to raz vyjde najavo tak dakujem pekne bude zle to nerobí dobre a ked ju miluje mal by byť s ňou a nie s inou ak ju naozaj miluje lebo ked nie tak lepšie nech sa s ňou rozíde menej bolesti než ked sa to všetko prevalí naraz to je môj názor šani

M.

Podla mna je to uplne normalne, ja mam tiez takeho kamarata. Je to este byvaly spoluziak zo strednej skoly...aj ked mam priatela, on priatelku, rozpravame sa stale o vsetkom...a je to uplne nevinne, kamarati sme uz x-rokov a nikdy by nam ani nenapadlo pozerat na seba inak ako na super kamarata/kamaratku.
To, ze si najdes priatela, este automaticky neznamena, ze sa vykasles na kamarata - aj ked opacneho pohlavia..

Nicol56

agness, a ty ked mas kamaratku velmi dobru tak sa s nou casto nekontaktujes? ja teda so svojou ano... a tak co ma chudak baba robit ked sa jej nevenuje?

Agnes999

Ja na kamaratstva medzi muzom a zenou velmi neverim. Ako moze byt, aj uplne nevinne, ale to je velmi velmi zriedkave. A ak si ti dvaja vyborne rozumeju, maju spolocne zaujmy, maju sa stale o com rozpravat, smeju sa spolu, maju rovnaky humor, je im spolu skratka dobre, tak to vacsinou skor ci neskor sklzne do niecoho viac. Hlavne ked si spolu pisu kazdy den, dokonca si s nim pise aj ked ty si s nou, to je divne, preco? Preco sa nevenuje tebe ked uz si u nej?

Mimulus

,,Láska sa pýta priateľstva... prečo si tu keď som tu ja?
a priateľstvo odpovedá...
Aby som vyčarilo úsmev tam, kde ty zanecháš slzy...,,

Francis Bacon

mishiak22 - čo alebo kto je priateľ???

Vieš priateľ je podľa mňa viac ako len obyčajný kamarát a trošičku menej ako milenec.
Veľa ľudí si myslí, že priateľstvo medzi opačným pohlavím nemôže existovať a že vždy tam ide o niečo viac... V každom vzťahu nech už je hocijaký ide o niečo viac a presne tak isto ako v láske tak aj v skutočnom priateľstve musí byť prítomná láska a dôvera. Neviem prečo ale vždy som bol dosť alergický ak sa používali vo vzťahoch len dve slovíčka priateľ a kamaráti, kde priateľ bol zároveň aj milencom! Možno som už asi stará generácia ale myslím si, že priateľstvo medzi mužom a ženou môže existovať.
Máš len dve možnosti - buď sa s dotyčným skamarátiť alebo to priateľstvo odsúdiť a prísť tak o lásku. Slovíčko tolerancia je v tomto prípade úplná hlúposť, pretože ak máš teraz nejaké pochybnosti tak ich budeš mať vždy a skôr či neskôr ti to bude celé vadiť...

Dadula56

Zalezi od okolnosti...Moze to byt nieco viac, ale nemusi.
Kazdopadne si v patovej situacii, lebo zakazat jej to nemozes. Cize ti zostava jedine sa jej vela venovat, aby na neho mala menej casu.

Nicol56

tak ja si zase myslim ze mozu byt kludne kamarati, reco nie? zobudte sa, sme v modernej spolocnosti, uz to nie je tak, ze chlapi v jednej miestnosti hraju poker a baby v druhej piju caj... ak sa poznaju dlho, alebo napriklad spolu nieco zazili, je jasne ze su velki kamarati... to by sa potom dalo o skoro kazdej babe povedat ze je lezba len zato ze casto pise s kamaratkou... myslim si, ze ak maju medzi sebou vyjsnene, ze su kamarati tak je to uplne v pohode...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatelka a kamarat - Fórum - ZDRAVIE.sk