Anorexia? + depresia

Príspevok v téme: Anorexia? + depresia
minnie830

Ahojte mam 14 rokov o mesiac 15 asi pred mesiacom som bola u babky a ta mi povedala ze som priprala a potom mi to stale vyhadzovala na oci. Neskor mi to povedalo aj par dalsich ludi. Zacala som chudnut, prestala som jest mäso, teraz jem tak najviac 500-600 kalorii denne a mam z toho vycitky, niekedy zjem dokona len 200. A k tomu mam uz asi 3 dni riadnu depresiu, fajcim, placem, neznasam svoje telo, neznasam seba...a este som sa zacala aj rezat! Prosim co to znamena? help me please!

dievcatko89

minnie830 takto ti poviem..to co sa s tebou deje, vobec nie je len tak...podnet, kt ti dali ludia v okoli, bol asi spustacom, toho vsetkeho co sa zacalo s tebou diat..
tieto veci poznam velmi dobre...a mozem ti povedat, ze to bolo najhorsie peklo na zemi ake som kedy zazila...
a myslim to doslova vazne!
si v kritickom veku,ktory je plny zmien, ocakavani, nenaplneni, zelani...
plno nastrah, ktorym musis celit. je to narocne obdobie, vyzaduje si plno sil ho prekonat, tak preco si to este stazovat tymto co robis?
viem,ze si mozno povies, ze ti nerozumiem..ale ja naozaj viem, cim si prechadzas...od 8 rokov som trpela anorexiou, bulimiou...a bolo tam este kadeco ine...nechcem ti tu teraz kazat, a diktovat co mas robit, len ak mas este nejake sily, tak prosim, vyhladaj odbornu pomoc psychologa, lebo sama si len tazko pomozes...v pripade nejakych info, kludne pis, ochotne odpisem:)

Ejha

Co to znamena??? Ze si v puberte=kriticky vek,kriticke obdobie!!!Ked si uvedomujes,ze mas problem,tak skus vyhladat odbornika.Bud sa zdover niekomu,komu veris a spolu zajdite k lekarovi, alebo mame povedz,co sa zacalo diat s tebou.Len to ries!!! Nenechaj to tak, zastav to, pokial sa to da a je este cas.Inak to nemusi dopadnut dobre!