Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reumatoidna artritida - biologicka liecba... co vám pomohlo zmierniť bolesti?

Príspevok v téme: Reumatoidna artritida - biologicka liecba... co vám pomohlo zmierniť bolesti?
korri

ahojte.chcela by som sa opytat na sumu biologickej liecby a ci by som o nu mohla poziadat svoju doktorku,ktora mi to ani nespomenula,ze je takato moznost liecby, liecim sa pol roka uz, i ked priznaky a bolesti uz mam niekolko rokov....a to mam 26 rokov
A chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti al. ci niekomu nieco pomohlo zmiernit bolesti "prirodzenou cestou" nie len analgetikami..teda hlavne by som chcela svoj reum.faktor z 72 znizit co najviac ako sa da,aby som nemusela mat vysoke davky liekov...dakujem za akukolvek pozitivnu odpoved

RNG

PO mojom pobyte v nemocnici, kde mi odoperovali zlcnik (nikdy som s nim nemal ziadny problem, odrazu zachvat a v nemocnici mi povedali, ze je natolko plny kamenov, ze ho musia vybrat a pri operacii dokonca zistili, ze uz zacal odumierat) , kde mi pri tej prilezitosti dali desiatky roznych liekov do infuzii, z toho najmenej 6 roznych atb a tym mi znicili crevnu probioticku floru, co samozrejme znicilo moju imunitu a premnozili sa my mykoplazmy, ktore su hlavny dovod reumatickych bolesti, tj artritid
Zaslo to az tak daleko, ze som nevedel zavriet ruky a normalne sa pohybovat. Takze som na to zautocil najprv napravenim crevnej flory(mikrovlakniny, probiotika) a ked ani to nestacilo a stav sa mi zhorsoval, ze som nevede zo dna na den udrzat v ruke ani prazdnu sialku, tak som zacal brat proti mykoplazmam ucinne oleuropein z olivovych listov, davka az 2 x 600 mg, a 2 x po 15 kvapiek z kazdeho, samento, banderol a coumanda.
Stav sa mi rapidne po tomto zlepsoval, hnes v tej ruje udrzim aj vyse 50 kg bez problemov a aj klby sa mi podstatne zlepsili, hoci po 10 tyzdnoch to este nie je 100% vyriesene.
Mykopklazmy a ine maskovane infekcie treba odmaskovat na co beriem 2 x 600 mg NAC a 3 x 120 000 IU serrapeptazy. BeZ odmaskovania sa do nich nemozu dostat ucinne davky antimikrobialnych latok, ci uz su to nase vlastne , vyprodukovane telom alebo probiotikami, alebo antimikrobiane doplnky a rozne lieky.
Preto sa mnohe infekcie lekarmi nazyvaju "chronicke",antibioticky rezistentne, ci dokonca "autoimunne" alebo "zapaly neznameho povodu"

korri

tak lieky po pol roku nezabrali a stav sa zhrosil podla vysledkov:/ zrejme sa ide riesit biologicka liecba...ma niekto osobne skusenosti s nou? uvitam kazdu radu

ni-ka

korri,myslim ze nebudes hospitalizovana,ak mas prist nalacno a s mocom pojdes len na ambulantne vysetrenie...keby si isla lezat tak ti to povedia ze sa mas dostavit na hospitalizaciu,povedia ti co budes potrebovat(niektori si nosia plavky)a na hospit. sa chodi do 10.30 do prijmovej kancelarie...a na hosp. sa ide vzdy az ked ti urobia prve vysetrenia...az na zaklade vysledkov urcia ci je hosp.nutna...

llek

Korri, najlepsie urobis ak si tam zavolas a spytas sa, ci budes aj hospitalizovana. Kazdy ustav ma svoj system. Tu to budu vzdy len dohady

korri

tak dnes mi volali ze mam prist utorok do nurchu na 7 mu nalacno a s mocom? mam si pre istotu brat aj cestovku? vtom zhone som sa zabudla opytat ci budem rovno hospitalizovana,zavolali mi po tyzdni telefonicky..poradte mi

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Reumatoidna artritida - biologicka liecba... co vám pomohlo zmierniť bolesti? - Fórum - ZDRAVIE.sk