Trvalá na suché alebo mokré vlasy ?

Príspevok v téme: Trvalá na suché alebo mokré vlasy ?
kajala...

Ahojte, kupila som si trvalú na vlasy. Spravím si ju doma sama, len slabu na velké nátačky. Ale píšu tam, že mokre vlasy natočiť a naniesť na tie nátačky s mokrými vlasmi trvalú. No ja si pamatám, že mame v kaderníctve robil tak, že suche vlasy natočili a na suché aplikovali trvalú. Tak na aké vlasy si mám dať tú vodičku?

kajala...

mala som dááávno, robila mi ju kaderníčka. ale 3 hodiny sedieť u nej a plus zaplatiť 20 eur ma odrádza. U kaderníčky somnebola aj 7 rokov. Mám vlasy pod plecia, sama sa podstrihujem, farbenie je pre mňa malina. Po umytí nechám voľne presušiť, natočím a mám také akoby lokničky. poriadne nalakujem a hotovo. ALE posledné mesiace mi nedrží účes. Predtým mi vydržal aj týždeň, ale teraz jeden deň. Tak si urobím trvalú a po natočení mi to vydrží opäť týžden. Aj pri minulej trvalej to tak bolo. Ono nie je len dám trvalú a hotovo. AJ potom sa treba o ne starať a urobiť požadovaný účes. A aj ked vlasy vysuší trvalá, po natočen to nevidno.

lcia

podla mna to je v podstate jedno. daj si to na mokre, ked tak pisu v navode. mozno kadernicka mala inu znacku trvalej. ale nemyslim zeby to hralo nejaku v znamnu ulohu. aj na farbach na vlasy najdes raz ze pouzit na suche vlasy a raz ze na mokre... ja nad trvalou doma tiez rozmyslam. ake mas vlasy? ked si ju predtym mala , vysusila ti velmi vlasy?

lcia

podla mna to je v podstate jedno. daj si to na mokre, ked tak pisu v navode. mozno kadernicka mala inu znacku trvalej. ale nemyslim zeby to hralo nejaku v znamnu ulohu. aj na farbach na vlasy najdes raz ze pouzit na suche vlasy a raz ze na mokre... ja nad trvalou doma tiez rozmyslam. ake mas vlasy? ked si ju predtym mala , vysusila ti velmi vlasy?