Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia a chudnutie

Príspevok v téme: Antikoncepcia a chudnutie
micimici

má niektorá skúsenosti s tým, že sa jej nepodarilo chudnúť/schudnúť, keď brala antikoncepciu a zmenilo sa to, keď ju vysadila?

Vždy som bola názoru, že z antikoncepcie ako takej sa nepriberá. Pred troma rokmi sa mi počas užívania HAK podarilo schudnúť 20 kg zdravou stravou, potom som ju vysadila. Lenže v novembri mi lekár pichol vyvolávačku na ovuláciu a na menzes, vtedy mi váha vyletela v priebehu 2 dní o 2 kg hore a o 2 mesiace na to mi opäť nasadil antikoncepciu zo zdravotných dôvodov a váha stúpla ešte cca o 1 kg. Napriek tomu, že sa zdravo stravujem, hýbem. Chyby v jedení nerobím. Venujem sa zdravej strave už pár rokov, takže v strave problém nie je.

Tieto 3 kg sa mi teraz vôbec nedarí zhodiť a snažím sa o to už 2 mesiace. Môže byť, že za to môže tá vyvolávačka a antikoncepcia, že sa mi tieto kilá, ktoré mi priniesli nedarí schudnúť?

Nicol56

ťažko povedať ale myslím že by sa malo dať schudnúť. Ja užívam antiku pol roka, a pribrala som, ale nestravujem sa zdravo ani necvičím... ale kamoška ju užíva vyše roka a ona teraz chudne, aj keď zje občas aj sladké, ale pravidelne cvičí a darí sa jej. asi to záleží aj na tele a na vôli.

micimici

ale ja som nepribrala kvôli tomu,že by som viac jedla. Jem stále rovnako, už 2 roky mám v podstate stabilný jedálniček, ktorý dodržujem. Ale zrazu mi váha vyskočila hore a už mesiace sa nechce pohnúť dolu napriek tomu, že sa dosť snažím. Mierne som znížila príjem a pridala šport a nič. Ja som začínala chudnúť podľa stránky -odkaz odstránený- a potom som čítala rôzne knihy o zdravej strave

a30

Ahoj,ano z mojej skusenosti ti mozem povedat ze z antikoncepcie som pribrala.ja som totizto mala neskutocnu chut na jedlo,a tie chute na sladke boli strasne.pred antikou som mala vahu 66,pocas uzivania za 2 roky 72.momentalne som asi 3 tyzdne po vysadeni a mam vahu 70.ja len dufam ze to pojde dole nejako pomaly.uz si davam pozor na stravu zmenim jedalnicek tak hadam to bude klesat.ty sa ako stravujes? ze sa ti podarilo tak schudnut a aj si vahu udrzat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia a chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk