Keď už nevládzem ďalej

Príspevok v téme: Keď už nevládzem ďalej
eliza7

Ocitla som sa v situácii, keď už nevládzem ďalej. Je za tým množstvo problémov, ktoré nejdú vyriešiť stále sa komplikujú a nikto mi ani v tom nevie pomôcť. Stratila som už všetku energiu, radosť zo života a neviem sa z toho dostať. Znova sa naštartovať a posunúť sa ďalej. Cítim sa už ako človek čo nemá nárok na pokojný život. Naozaj nevládzem a neviem kde hľadať pomoc.

alsfljhsaj

Lulu nie :)
je to hop alebo trop. Ziadne fotky dopredu.
Ja to obcas robim ked sa nudim, samozrejme miesto stretnutia je restauracia. Takze commenty typu chcem niekoho zabit ci znasilnit su smiesne. Nejde len o sex a sem tam aj nie je.
Vsetko je o sympatiach a o tom sa zabavit pocas nudneho vecera.
Ja viem ludia su konzervativni a nepochopia to, lebo sa nevedia zabavat.
Lebo presne ako tu bolo spomenute: praca domacnost spanok praca domacnost spanok sa stal ich kazdodenny rezim.

Viem ake je to hrozne a ako si to ani clovek nedokaze uvedomit a priznat ze je otrokom, ktory musi chciet zit v tomto cykle aby prezil. A preto vela ludi nedokaze pochopit moj sposob zivota. Sloboda v kazdom smere.

Ludia proste nevedia vypnut, byt spontanni, robit to co ich naozaj bavi, nie to co musia.

alsfljhsaj

aj ja som kedysi zil biedny zivot, potom som 10 rokov daval viac ako polovicu svojej vyplaty do akcii roznych firiem, teraz uz nechodim do prace zijem z dividend.

som stastny, chodim na dovolenky, s hockym kedy chcem kde chcem ako chcem, mam dom, auto, bazen.

najvacsi problem je byt v pracovnom cykle. je to zabijak zivota. denno denne pracovat uz nikdy viac.

ps: co je uchylne na peknom veceri s chutnym jedlom, kinom a sexom?

Mimulus

Lulita - konkrétne ja nie. Ale chcel by som - možno niekedy nájdem tú vnútornú silu a dokážem tak žiť...

Lulita

mimulus - no a nie? si stastny, si slobodny? zijes podla ruzovych bublin konretne ty? ci co ta brzdi, aby si zil tak, ako si to ty predstavujes hm? ked pouzivas spojenie preco ludia...a preco ty? :)

Lulita

by stastný aj v nestasi je umenie, to je pravda, ale predsa stastie ako take je proste stastie, moze sa usmievat clovek aj ked ma problemy, to je pravda, ale nikdy to nebude ono

olivienka

existuje aj niečo ako vnútorná sloboda. a tá nezávisí na materiálne, ani na vonkajšom svete, vnútorne slobodný môže byť aj väzeň. to je to, čo treba hľadať, pretože vnútorne zviazaný človek bude vždy... zviazaný. a tým pádom nie šťastný