Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si kvapnúť kvapky do očí?

Príspevok v téme: Ako si kvapnúť kvapky do očí?
Annie2

Zdravím, potrebovala by som si kvapkať kvapky do očí, ale absolútne to nedokážem. Keď sa to kvapkátko priblíži k oku, oko sa mi okamžite zatvorí alebo strašne žmúrim. Ešte keď mi to kvapká niekto iný, tak je to viac-menej pre to oko prekvapenie kedy kvapka padne (aj tak sa to ale väčšinou nepodarí) ale keď sama stlačím kvapkátko, oko sa okamžite automaticky zatvorí. Ešte k tomu by sa to malo kvapnúť s odhrnutým spodným viečkom, ale to nedokážem už vôbec. Nejde to ani praxou, tréningom, je to strašne silný reflex. Mne sa dokonca vždy oči zatvoria aj keď počujem nejaký hlasný zvuk alebo tak. Nemáte prosím náhodou niekto nejaký trik ako si tie kvapky napriek tou kvapnúť?

jhgc

sadni si , zaklon hlavu a odtiahni si spodne viecko a kvapni kvapky do toho spodneho viecka. da sa to aj so zatvorenym okom

odpovedam

tiez som si isty cas na toto musela zvykat. Robim to tak, ze si flasticku s kvapkami dam tesne ku kutiku oka. nelezim, iba sedim so zaklonenou hlavou, divam sa hore a kvapnem si to tak, ze okraj flasticky sa dotyka kutika oka. Kvapnem, zavriem oci a je to. Proste mam kvapky prilozene k oku, ale treba potom otvor utriet, aby sa nedostali bakterie do flasticky. Neskor som sa "vypracovala" tak, ze uz nedavam kvapky priamo na kutik oka, ale z cca 2mm vysky to kvapkam.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.