Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnisavy vacok pod zubom

Príspevok v téme: Hnisavy vacok pod zubom
mia-michaela

Dobry den prosim vas chcela by som sa spytat mam hnisavy vacok pod zubom a stale mi rastir..teda newem ci je pod zubom ale tak nieco medzi zubom a licom. Jednoducho pod kozou.... uz ma velkost asi ako slivka... a som opuchnuta 2 tyzdne ,nemozete mi poradit nieco aby mi to zmyzlo mam to na pravej strane a uz ani nepocujem na prave ucho . Newem ci z toho ale stale som unavena aj. Aspon posledne dva dni. Ale ani ma to neboli len ked sa dotknem . Jaj a taka pripomienka mam taku fibiu zo zubarov a este len zaciti ten pach tak sa mi hlava toci a uz sa mi stalo ze som aj odpadlaa. Prosim poradte :-( dakujem

orchidejka

mas zapal pri koreni toho zubu kde mas ten vacok. ak nechces ist k zubarovi, situaciu len zhorsis pretoze sa ti to bude zvacsovat a samotny zapal sam neprejde a este mozes prist aj o zub resp. sa ti to moze rozsirit do okolitych zubov. zubar ti dany zub vyvrta, pravdepodobne precisti kanaliky a nasadi nejaky atb na preliecenie.

RNG

Nuz ja riesim zapaly a hnisania pod zubmi iontoforezou striebra. Pozri cez Google.sk pod rng zapal hnisania a striebro. Najhorsie je vyckavat a nazdavat sa, ze to samo prejde, Pravda je opak, ked sa ti to rozsiri, potom to bude musel lekar riesit operacne, resekciou a pritom mozes stratit aj par zubov, lebo infekciu bude liecit atb a tie nie su vzdy uspesne na vseliake rozne mikroby, co sa tam mozu nachadzat. Naviac toxiny odtial sa roznesu po celom tele a mozu narobit desiatky roznych zdravotnych problemov.

mia-michaela

Pojdem v pondelok ved teraz su uz neni otvorene ambulancie..... dufam ze si aj ja budem trieskat hlavu ze co som sa bala.... ale ja mam hrozny strach :-(

rgsdsbvggbd

Normalne chod cim skor.

Ja som tam isiel s pocitom ze nech sa paci robte si so mnov co chcete mne uz je to vsetko jedno.

Podla ti ten zub pri ktorom to mas navrta. A da ti antibiotika.

Pohoda uplna. Ako vravim k zubarom sa netreba bat. Mne tak fasa poopravoval kazy a vytrhol 5 zubov ze som si potom hodinu trieskal ruku o hlavu ze co som ja debil uz nesiel davno.

mia-michaela

Tak ja vem pocula som ze z toho mozem mat aj nieco viac.... ale ja verim ze mi to prejde aj ked rodicia by ma najradsej vezli na ruky a zanesli ma k zubarovy ....lebo mamina si mysli ze ten hnis mam uz rozsireny....lebo na pravej strane ma secko boli okrem zubu. A toho vacku .....to len pri dotyku ale tak picha ma v ladvine ale ja si myslim ze je to z treningu a su to krize ale tak mrzi ma to ucho bo neocujem nan dobre...;-((((( ale asi pockam do pondelku a potom sa nejako budem muset prekonat;-(((

rgsdsbvggbd

Tak ako mozes pockat pokial si ti ten zapal rozsiri na srdcovy sval alebo do hlavy a potom ta do nemocnice odvezu ale zas neviem ci neumries.
Mudre je ist k zubarovi.
Ja som sa tiaz kedysi bal k zubarom a potom som sa odhodlal a v pohode nie je to take strasne zuby mi vrta bez akychkolvek umrtvovakov. Aj trhanie je v pohode.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnisavy vacok pod zubom - Fórum - ZDRAVIE.sk