Chlap, ktorý nevie čo chce..

Príspevok v téme: Chlap, ktorý nevie čo chce..
smilestarr

Koncom decembra 29.12.2012 som sa s ním zoznámila. Ja 22 on, 27. Nebolo to to prvotné waw , všetko to prichádzalo postupne. Stretávali sme sa celý január, február a aj teraz . V podstate asi 3 mesiace. Volá ma von, do kina, divadla. Ja som sa do toho postupne však zamotala tak,že teraz stále na neho myslím, mám ho NAOZAJ rada , je mi s ním skvele... Pár dní dozadu , ked bol odcestovaný na školení sme si niečo písali na nete . A on mi napísal že sa bojí ešte do niečoho ísť . Koncom oktobra sa rozišli s frajerkou po dvoch rokoch. Lenže AKO mám byť vedla neho , ako mám byť s ním a vedieť že on nechce vzťah vraj -ZATIAL, že to príde ASI samé . Prečo ma teda volá von,prečo chce byť so mnou a zároveň NECHCE ? som z toho úplne zmatená, ale nechcem o neho prísť ... :(( čo by ste robili vy na mojom mieste ???

nirv

No aspoň nebudeš zbytočne zabíjať čas s mužom ktorý nemá záujem. Navyše muži sú nastaveni tak , že idú po tom, čo nie je tak ľahko dostupné. Ak sa mu nebudeš vtierat , nesprotivis sa mu. Mužov zaujímajú sebavedome ženy.

smilestarr

nirv už som rozmyslala že to urobím aj tak ako píšeš...len sa bojím ako to dopadne :(

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: s.exps.me

nirv

Chod s ním von a povedz mu, že u teba to začína byť vážne, ale že sa nechceš zbytočne namotat, ak on nechce. S úsmevom sa rozluc. Ak mu na tebe záleží, zistí že mu chýbaš a nemá zmysel prist o teba. Vážny vzťah je v podstate iba pojem...ide len o to , byť spolu, ak je vám spolu dobre.

Maoam

Smilestarr: pozname, vsakze

takze v tomto pripade musis dat prednost rozumu pred srdcom a vyckat kus casu,ako hus klasu

vnutorny odstup, aj ked je to hrozne namahave, vramci sebaochrany

Maoam

Smilestarr: ach, to velmi na verejne forum nie je, ale mam vlastnu temu v Nesuvisiacich so zdravim, ak chces, zavitaj kludne aj tam, ak chces :-),aby sme tu zbytocne nespamovali temu

vaha - statocnych 55 ;D

Maoam

Smilestarr: doverne poznam, presne viem, co prezivas a ake tazke to je

ale ine ti neostava, kludne sa s nim stretavaj, atd, spolocne veci,akcie, ale co sa tyka vztahu - to prenechaj jemu

je to blbe viem ale lepsie ako si robit nadeje a potom sa hnusne sklamat