Znamienko tam dolu

evelíina

dievča a to ideč do postele s hocikým alebo s niekým kto ta má rád? Myslím že tomu kto ta má uprimne rád nijaké znamienko, ani oveľa vňčší fyzický nedostatok nebude vadiť.

Dee

a co take by si mohol pomysliet? Ved my si nevyberame miesto znamienka. Nemusis sa hanbit, ja som to svoje tiez ukazala koznej, ci je v poriadku. Sice som sa hanbila, ale prezila som:o)
Tiez premyslam, ze ho dam prec, ale nie kvoli estetickemu hladisku, ale preto, ze mi tam zavadzia a bojim sa aby sa nieco nestalo

fraisee

mne by to vobec nevadilo, ale nie som chlap.. cize kebyze som chlap, mi to nevadi, myslim ze si uplne zbytocne robis problemy, ale ak mas z toho nejake velke komplexy, tak ho daj prec, doktori su na to zvyknuty, neboj, nie si ziadna rarita

ach

fraisee aj to ma uz napadlo ale neviem si predstavit ist s tym k niekomu. to je jak nocna mora. mozno som v tomto hanbliva le vazne toto by som asi nezniesla. :( tebe by to na babe vadilo?

Dee

ja mam tam dolu tiez znamienko a mojmu priatelovi sa paci. Sice to moje ma priemer asi 0,5 cm. Neviem ake je to tvoje.
Ale fraisee ma pravdu, ak ti prekaza daj ho prec