Prečo nám záleží na ľudoch, ktorí by nam mali byť ukradnutí?

Príspevok v téme: Prečo nám záleží na ľudoch, ktorí by nam mali byť ukradnutí?
t ako tamara

Idem sa z toho zblázniť, lebo nenachádzam odpoved.. V mojom živote bol niekto, kto mi ublížil a zároveň pomohol....a teraz sa mi snaží znova len ubližovať...ja nechápem vlastne prečo mi stále nanom záleži aj keby nemalo..ja ho beriem ako celkom fajn kámoša.....no on si príde az ničoho nič mi povie..chod do p..i,,tak vôbec neviem čo si má o tom myslieť. A ani nemá záujem somnou komunikovať. Proste ma odpisal.....a mne stále naňom záleži..ja ho nedokážem nenávidieť...hoci on nenavidí mňa,vlastne ani dodnes neviem prečo...

t ako tamara

Ja nesnívam...nečakam od neho už nič,,len by sa mohol trochu aj správať a rešpektovať ma. A ja som nespravila nič...možno som sa nesprávne zamilovala do zakazanej lásky,ale to už je dávno preč a on o tom dobre vie,,ale...a ked ma on urazil svojimi urážkami...tak nebola som ticho,,povedala som si iba svoj názor, nič viac..A teraz sa snažím s ním normálne vychádzať,,ale..on to má kdesi daleko v paži...prečo to všetko robí,,to ja neviem..Ale jedno viem, že mne to robí zlé, lebo sa mi tým zhoršuje moja situácia..

mojezlatko;)

Ja to mám podobne. Prečo človek má rád ľudí, ktorí jeho nie? Je možné, že ten človek sa len tvári, že ťa nemá rád, napríklad mu niekto niečo o tebe povedal zlé alebo tak. A možno ťa naozaj nenávidí, no normálny, rozumný človek ťa nenávidí bezdôvodne. Musela si mu dať nato nejaký dôvod, viem, je to ťažké priznať... ale... keď si to nepriznáš, nemôžeš to napraviť. Takže šup s pravou von ;)
A ak ťa nenávidí bezdôvodne, tak sa kašli nato :) snívaj ďalej, ale je chorý ;)