Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby a chalani piste : Aky penis ma vas partner ?

Príspevok v téme: Baby a chalani piste : Aky penis ma vas partner ?
linduska16

Chcela by som sa spytat ci je normalne ze ked to robim s mojim priatelom nemoze domna vniknut nadoraz. On sa ma raz pytal cim to je ci ma to boli ze nechcem viac no mne je to uz neprijemne on ma velkost okolo 17 cm a ja neviem co mam robit. Napiste prosim vas kolko ma vas partner rokov a aku velkost ma a ci aj vy mate taky problem Dakujem.

goneti

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

CoToJe

moj priatel ho ma nieco cez 14 cm. Trosku sa trapil s tym, ze je taky malicky, lenze ako nahle sme sa zacali spolu milovat, obaja sme pochopili, ze by stacilo par cm naviac a sposoboval by mi velke problemy. Ked je vo mne uplne nadoraz dotyka sa krcka maternice, naraza na nu a nie vzdy je to prijemne. Podla mna je to skor o technike ako s tymto "nastrojom" pracuje a nie o centimetroch :)

akoze

musim sa priznat, ze ked sme sa prvykrat s partnerom videli (a nielen videli nahi), tak mi pri pohlade "na neho" napadlo - nemal by byt vacsi? :D :D mala som trosku dost vypite a skoro som to vyslovila aj nahlas, no po par mesiacoch mozem povedat, ze som rada, ze ma len taky ten priemer 13-14cm, pretoze ked ide nadoraz tak to neskutocne boli. a potom si vzdy poviem, ze este stastie, ze nie je vacsi :D

kadaf

Zaujímavé, že každý druhý meria od 20 do 25, len by som chcel vidieť tú realitu :D neviem ako to merate, asi používate nejakú ešte neobjavenú mieru, keďže každý oficiálny priemer hovorí okolo 15-16cm :D a navyše už zo skúsenosti viem, že 20 a viac dnu nevtrepete, jedine že jej ho vrazíte do žalúdka, tak už dosnívajte :D

Akož

Počuvaj zlatko,žena je vo vagine najcitlivejšia na vstupe,je tam najviac nerv.zakončení!
Mne to môj robí jazýčkom najskôr na klitorise až k orgazmu,potom spomalí jemnučko asi 5minut udržuje,to je vtedy perfektný pocit a znova zrýchli,tak ma spraví aj 3-4x,potom dáme polohu 69,kedy je on na spodu. Jemne ma udržuje a dráždi pomalym lýzanim mušličky,ja si jeho vtáka vymodelujem ustamy,potom mi ho zasunie a pohybuje sa dnu a ven,vtedy som už tak rozdraždená,že kričím a zatinam nechty. Má ho len 14cm,ale to mi stačí,dôležité je to dráždenie predtým a skoro vždy ma spraví,nechcem to z gumičkou a preto beriem anti,no milujem semeno a tak ho vždy dorobím v puse a vysajem do poslednej kvapočky. Musí Ťa rozdraždiť až do extázie a potom Ti bude stačiť i maly. Mňa spraví už zasuvaním 5cm dnu a ven. Vtedy šaliem!!!! Čauko!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baby a chalani piste : Aky penis ma vas partner ? - Fórum - ZDRAVIE.sk