Baby a chalani piste : Aky penis ma vas partner ?

Príspevok v téme: Baby a chalani piste : Aky penis ma vas partner ?
linduska16

Chcela by som sa spytat ci je normalne ze ked to robim s mojim priatelom nemoze domna vniknut nadoraz. On sa ma raz pytal cim to je ci ma to boli ze nechcem viac no mne je to uz neprijemne on ma velkost okolo 17 cm a ja neviem co mam robit. Napiste prosim vas kolko ma vas partner rokov a aku velkost ma a ci aj vy mate taky problem Dakujem.

Hairy pussy

Mám ho 19,5cm dlhý a hrúbka 16cm možno kúsok viac viem to podla svojej vodnej pumpy priatelka ma raz dávnejšie necítila a teraz ohhh nič lepšie som nemohol urobiť je štastná a furt po mne túži ale už zvládne len 3-krát mať sex lebo ju už zoderiem ale nevadí jej to je spokojná

goneti

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

CoToJe

moj priatel ho ma nieco cez 14 cm. Trosku sa trapil s tym, ze je taky malicky, lenze ako nahle sme sa zacali spolu milovat, obaja sme pochopili, ze by stacilo par cm naviac a sposoboval by mi velke problemy. Ked je vo mne uplne nadoraz dotyka sa krcka maternice, naraza na nu a nie vzdy je to prijemne. Podla mna je to skor o technike ako s tymto "nastrojom" pracuje a nie o centimetroch :)

akoze

musim sa priznat, ze ked sme sa prvykrat s partnerom videli (a nielen videli nahi), tak mi pri pohlade "na neho" napadlo - nemal by byt vacsi? :D :D mala som trosku dost vypite a skoro som to vyslovila aj nahlas, no po par mesiacoch mozem povedat, ze som rada, ze ma len taky ten priemer 13-14cm, pretoze ked ide nadoraz tak to neskutocne boli. a potom si vzdy poviem, ze este stastie, ze nie je vacsi :D

kadaf

Zaujímavé, že každý druhý meria od 20 do 25, len by som chcel vidieť tú realitu :D neviem ako to merate, asi používate nejakú ešte neobjavenú mieru, keďže každý oficiálny priemer hovorí okolo 15-16cm :D a navyše už zo skúsenosti viem, že 20 a viac dnu nevtrepete, jedine že jej ho vrazíte do žalúdka, tak už dosnívajte :D