Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehotenstvo bez sexu

Príspevok v téme: Tehotenstvo bez sexu
havell

Ako nazov temy to znie skutocne strasne, ale mam obavu..
Je mozne aby partnerka otehotnela hoci sme nemali sex, len sme sa uspokojovali rukami???
Koncil som niekde uplne mimo, len mam strach, ci som si nahodou rukou nechytil tu malu kvapku pred tym ako som ju tou rukou spravil(pretoze penis som si vselijak natacal).. Myslite ze by otehotnenie v takomto pripade bolo vobec mozne? dakujem. h

IceHockey

Chcel by som sa spýtať,bolo by možné ak by baba otehotnela ak sme nemali sex,len sme sa maznali a mali sme na sebe vsetky veci (teplaky,spodne pradlo) a dostal som ejakulaciu a mal som pri jej posve penis??? viem divna otazocka ale velmi by mi pomohla

Soraja

bla nechapem, naco sem pises, pride sem clovek, ktory sa chce nieco spytat a ty sa do neho navazas, ak si si nevsimol, nieoc s apytal a ty namiesto odpovede si na neho vyletel. Ty si zacinal so sexom v 25ke a prestudoval si si anatomiu a ostatnu odbornu literaturu a potom si zacal so sexom? Ved to je chore, ked uz sa pyta, tak mu normalne odpovedz, nechapem naco odpisujes ked nepises k veci, len sa rozculujes. No co, ja tiez nesuhlasim aby dajme tomu 14 rocne deti sexovali, ale to je kazdeho osobna vec. keby to bolo moje dieta tak to riesim inak,ale ak sem pride a spyta sa, tak nebud takyto. nikto nie je na to zvedavy.a pozn. este na koniec, ak si si nevsimol, ani spolu nespali, len sa maznali, tak myslim, ze este to je ten lepsi pripad.

havell, neboj nebude tehotna, teda na 99% by nemala byt, ale ak ste sa spolu nemilovali, tak by sa nemalo nic stat. A nabuduce davaj väcsi pozor co chytas:-))))

sos

bla,co ta tak nahnevalo,kazdy raz zacinal, nikto nepojedol hned vsetku mudrost sveta,havell moze pouzivat hocijaky sposob a nemusi mu ho nikto diktovat,ked si nebol isty,prisiel sem a polozil otazku,pyta sa spravne,ano,ak mal na rukach cast ejakulatu,mohol ho vpravit aj do vaginy prave rukou,aj nemusel,to by si mal vsimnut sam,ked si nevsimol,mal by dufat,ze sa nic nestalo,skor sa nestalo ako ano,ale aj z literatury vieme,ze aj zanedbatelne mnozstvo ejakulatu moze byt celkom slusne zivotaschopne a dostat sa k svojmu cielu,to je vsak len malo pravdepodobne

bla

no riti...to co je za otazku???? tak mam dost velky problem.....a uz asi tri dni mi je fakt strasne...ale ked citam toto tu neviem ci sa mam smiat alebo plakat..co ta v tej skole ucia,??? boha tak to nerob ked to nevies...ja mam taketo nervy.......ked tu nieco take vidim.....keby si mal vazny problem nepoviem..ale ty sa ides pytat ci moze byt baba tehotna bex sexu??? no umelo ju nekto oplodnil...mna snad porazi.....kolko mas rokov????? to nerob ked to nevies..abo najprv mysli a potom nieco ries s babou.......to je to iste ako keby sa tu niekto opytal..MOZEM BYT TEHOTNA KED MU TO ROBIM PUSOU??ja uz koncim asik..sak ja nemam slov..a to naco si si ty chytal vtaka ked si s nim nic necel robit.....sak ked si ju prstoval tak ona teba mala hadam tiez rukou spravit...ci co....ked ste neceli spolu spat...tak naco si si ho ty chytal..a ece ze co.....ze vselijako natacal...no idem si ja radsej prec....((( az dospejes tak sa zamyslis nad tym co si sem raz napisal.......pa

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehotenstvo bez sexu - Fórum - ZDRAVIE.sk