Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zradila som,oklamala som,podviedla som,....

Príspevok v téme: Zradila som,oklamala som,podviedla som,....
sarrrrah

Ahojte vsetci,...mam dost velky problem a uz s tym nemozem dalej zit...potrebujem sa niekomu vyrozpravat,aj ked len anonymne,...prosim neodsudte ma hned,ja viem,ze to je moja vina,ja vlastne ani neviem preco toto pisem,asi sa mi troska ulavi,...nosim v sebe privelmi tazive tajomstvo...podviedla som svojho priatela...pred 2 rokmi...on o nicom nevie a ja mu to nikdy nepoviem...nedokazem to...mali sme vtedy krizu,dost velku...byval cele tyzdne prec,lebo pracoval v inom meste,...velmi som ziarlila,...chodieval von s kamaratmi a ja,...nasla som si kamaratky a spoznala som jeho...zacalo to nevinne...par schodzok pri pohari vinka,nevinne kamaratstvo a pomahanie zvladat tazke zivotne situacie...ale...prerastlo to do niecoho ineho...prve bozky,prvy sex,...chcela som kvoli nemu opustit mojho priatela a on si ma chcel vziat za zenu,...tak to islo pol roka,...uz som to nevydrzala a povedala svojmu priatelovi o nom...ale nie vsetko...plakal...a ja tiez,...nieco sa vo mne zlomilo,zacala som mat pocit,ze s tym druhym je to hlavne vasen,ale laska...opustila som ho,...bol zniceny,ale po case sa z toho dostal,...vraj ma novu priatelku...a ja som zostala s mojim priatelom a obrovskymi neutichajucimi vycitkami svedomia...pre par noci vasne som si vysluzila,co mi patri...do konca zivota sa budem trapit...v juli mam zasnuby...neviem,ako to bude dalej,...niekedy sa hanbim pozriet sa mu do oci,ked mi hovori,ako ma ma rad,...uz som mala dni ked som chcela povedat pravdu a opustit ho,ale som hnusny zbabelec,lebo viem,ze by som zostala sama...neviem co robit,mojho priatela lubim a boli ma,co som mu urobila..co je lepsie...odniest si toto tazive bremeno do hrobu,alebo zostat na kolenach,ponizena a opustena...sama...;o((

bodka

ahoj sarrrraj..v zivote byvaju niekedy chvile ked nevieme co ceme, co robime, niekedy to co robime robime zo zufalstva,to co si urobila nie je moc oki, ale stalo sa, snad si sa aj poucila,cely nas zivot je o skuskach,a ak planujes s priatelom ze sa vezmete, tak si myslim ze ma pravo vediet o takej veci, tebe by sa to urcite tiez nepacilo, bud to zoberie a povznesie sa cez to, al. to skonci,aspon uvidis aka silna je laska medzi vami..ako vsade aj v laske sa vyskytnu veci, kt. ju ked je silna este posilnia, al. roztopia ako kocku ladu..tak odvahu..:D

ko

viem pisem asi uz dost neskoro ale predsa..aj ja mam prtiatela mam ho velmi rada vazne ale tiez sme mali krizu a mam aj spoluziaka ktoreho som vobec nevnimala ale vobec ale on je dost taky chladny no tnevie povedat ze ta mam rad alebo nieco take az som si ho nakoniec zacala viac vsimat lebo neviem som uz ani hadky velmi nevnimala potom uz s priatelom a tiez som ho s nim podviedla :( ale nie len tak s hocikym ale on ma mal fakt rada a nakoniec mi to aj povedal :) a ja tiez ale mala som aj mojho priatela ktoreho velmi milujem neviem byt bez neho ale myslim aj na druheho :( neviem ako sa to skonci nakoniec... uvidme... ale vycitky mam a velke tiez

evinka

vies....jaa mozno som hlupa..ale s tymto tu by som tiez nikdy nedokazala zit........na tvojom mieste by som mu to povedala.....len tak mozes byt zasa stastna..a on ti bude verit.....ak aj po tomto vsetko s tebou zostane naozaj ta miluje....ak sa s tebou rozide...sama vies ze je to tvoja chyba......no kazdy si zasluzi druhu sancu.....a ked ti ju da, je to ten pravy, len prosim ta do nicoho sa nehrn do ziadnych zasnub, dokial to nebudes mat vsetko vyriesene......pretoze ked s to vide najavo potom uz bude neskoro......povedz to co najskor...... druha moznost je taka ze nikdy nepovies pravdu, no potom ta to bude tazit cely zivot a nikdy sa toho nezbavis...ak to povies..ulavi sa ti......drzim palce....!! a napis co a jako!! :-)

frh

Hej, nespal som v noci, zjavne to ovplyvnuje moju vykonnost.
Hehe, vzdy sa to rozsiri medzi vsetkych okrem osoby ktorej sa to tyka a ta je za vola. Ale nesmeju sa na nom/nej, ale lutuju ich. Nepoznam situaciu, zeby sa niekto priznal, len tak, ze to nejak vyplavalo, neviem kto sa prekecol alebo detaily, ale bol koniec dlheho manzelstva.

bubačik

No ak by si sa rozhodla to povedať tej jeho žene, v prípade, že by si ju poznala lepšie poviem ti ako by to dopadlo, ony by sa nakoniec udobrili, ona by mu zrejme odpustila lebo to už nie je iba o chodení, ale to je už manželstvo a ty? ty by si potom zostala najhoršia, najmä u toho tvojho kamaráta, že si sa starala do vecí, do ktorých ťa nič. Takže neviem či by sa ti to vyplatilo!!!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zradila som,oklamala som,podviedla som,.... - Fórum - ZDRAVIE.sk