Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Monokeľ

Príspevok v téme: Monokeľ
miccie

zdravím, cez víkend sa mi stal menší úraz, v jednom klube otvorili dvere a omylom mi celou silou vrazili dverami do hlavy. Odnieslo si to moje obočie, z ktorého sa mi spustila krv. Prišla som domov a nedávala som tomu väčšiu pozornosť, kedže som mala iba škrabanec v obočí ,tak som si to len umyla a šla som spať. No do rána sa mi spravil okolo oka fakt hnusný fialový monokeľ a celé oko mi napuchlo. Dávala som si studené obklady. Dnes ráno som sa zobudila a modlila aby to bolo už trošku lepšie, no ako som sa pozrela do zrkadla tak je to iba horšie a dokonca mám už aj trochu zakrvavené to bielko. Máte už s týmto skúsenosti, mala by som s tým ísť ku lekárovi, alebo keď nie tak ako sa mám o oko starať aby to čo najrýchlejšie zmizlo?

miccie

áno, monokel nemizne, ale dá sa celkom dobre prekryť makeupom resp. korektorom, potom je menej viditeľný. Monokel som už mala,viem že to skôr či neskôr zmizne. Viac ma trápi ten veľký krvavý fľak v oku, bola som s tým aj u doktora, ten mi na to pozrel, predpísal kvapky a povedal, že do takých 2 týždňov by to malo byť úplne v poriadku. Nič konkrétnejšie som sa nedozvedela. Zrak sa mi našťastie nepoškodil, ani nemám žiadne bolesti. No vyzerá to hrôzostrašne a bojím sa, že mi tá krv z oka tak skoro nezmizne, nemáte s tým niekto skúsenosti?

spaceboy

ahoj, je mi luto tvojho zranenia, a nemam pre teba potesujucu spravu, modrina pod okom ti tak rychlo nezmizne. Si dievca a mozes to ciastocne maskovat makeupom. Mala by si vsak ist k ocnemu lekarovi, ak mas zakrvavene bielko, mohlo ist naozaj o silny naraz a potrebujes, aby ti to skontroloval odbornik, ci nemas nahodou narusene videnie

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Monokeľ - Fórum - ZDRAVIE.sk