Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapal pod zubom

Príspevok v téme: Zapal pod zubom
Benni6667

Ahojte, mam uz dlhsie zlomeny zub, ostali mi iba korene.vo stvrtok na zacal zub boliet, tak som si dal tabletky. Do rana mi ale opuchla polka tvare, tak uz osm vedel ze tam bude hnis. Zub ma prestal boliet ale bolel opuch[asi tlak hnisu na okolite zuby] tak osm bol na pohotovosti, doktorka mi rozrezala sklapelom dasno, hnis vytiekol...aj doma som sa par krat snazil dostat hnis von, dostal som Antibiotika[su na 5 dni]....Mam sa vypisat zajtra u obvodnej doktorky na PN a liecit to doma? kym to odpuchne....vytrhnut korene sa daju az po zmiznuti opuchnutia? Dakujem

RastoK

Caute, to co opisujes celkom poznam, mal som problem pri vyberani osmiciek, no cele zle to bolo od zaciatku. Tiez som tam mal hnisave vacky, dentalny chirurg vybral zub, potom sa to zapalilo... To bolo len prvy krat, pri dalsich osmickach som bral wobenzym, velmi rychlo stiahne zapal, odpuchne ti to, dokonca aj bolest ustupi a hlavne pomoze rane rychlejsie sa zahojit, takze ta to nebude dlho trapit.

Benni6667

Ved to na pohotovosti mi povedali ze to treba dat von tie korene ale nepovedali ci cakat ky msa vylieci zapal...lebo som cital ze kym je zapal tak sa zub trhat nemoze.

sewie

no ja si tiez myslim ze by si mal ist zubarke...mne sa zapalilo raz dasno pri osmicke.ukrutna bolest, myslela som si ze vyletim z koze...isla som zubarke a ta mi to vycistila a dala medzi dasno a zub liecivu vlozku...na druhy den ju vyhodila a dala novu, na dalsi den zas a dalsi zas, den pauza a znovu...po 4 aplikaciach a antibiotikach to bolo konecne ok! ja si myslim ze asi potrebujes tiez nieco take...ten hnis sam nezmizne a nasi doktori su srandisti...nepovedia ti co dalej, spravia najnutnejsie a potom rob si co chces...

mate59

lekárka na pohotovosti urobila len to najnutnejšie.Ber ATB,ale choď k zubárovi čím skor,on ti povie v akom stave tie korene sú, treba RTG.Ak sa zápal vyhojí,alebo tam može byt aj vačok,a korene budú v dobrom stave, može ich preliečit a na ne urobit nadstavbu s korunkou a zub sa zachráni.
Bolo by to najlepšie riešenie.Ak nie, a bude ho musiet extrahovat, nechaj si zub nahradit implantátom, čo je ale drahšia záležitost.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapal pod zubom - Fórum - ZDRAVIE.sk