Problemy so stolicou

mackani

No zo sliviek ma neskutočne bolí brucho a ešte ma aj nafúkne :D Párkrát mi pomohli, ale s velkou bolesťou. No ja si myslím tiež,že s tou cigaretou to nie je najlepší nápad.

philips

Jefitto, s tou cigaretou... Ono nepopieram, že ti nepomôže mať stolicu. Možno áno, možno nie... Ale načo by si mal spraviť závislosť na fajčení len kvôli tomu, že má zápchu? To sú ozaj zdravšie laxatíva...

Emilim

Skus si kupit kukuricne chrumky pohankove- dostat ich v jednote, potom susene slivky- aj kompot slivkovy, biely jogurt probio-vela vlakniny.

vodycka

skus vecer pred spanim teplu vodu min. 3 dcl a rano hned ako sa zobudis si zohrej vodu a vypi. Voda by mala byt dost tepla, skoro az horuca. Vecer si mozes dat do vody trochu soli, min 1 tretinu lyzicky. Ak to nepojde prvy den, vydrz dlhsie, pretoze to zapecene hovno len tak skoro nevylezie. Cez den treba pit vodu, ale nie studenu, skor teplejsiu.

Jefitto

Tebe sa nič nepači. Ja sa z rannej cigy furt doserem jak dementny dôchodca, takže spoločne to asi ma. Ja som Bohu vďačny za tuhu stolicu (primerane tuhu). Škoda, že večšinou je poriedšeho charakteru.

Ta zožer kvašnu kapustu a zapi kefirom, ak sa už z toho nezožereš, tak uverim, že sa ti neda nijako vysrať...

mackani

Aha :D Philips prosííím potom ma informuj ako to prebiehalo a čo ti povedali na gastre? Okey? :) Dííky ... Keď mi to bude stále pretrvávať tak možno pojdem aj ja.

x.egres

V kazdom pripade odporucam konzumovat dostatok vlakniny, t.j. ovocie, zelenina, pripadne vyzivove doplnky s vlakninou. Najdolezitejsie je pit dostatocny objem vody. Pomaha pri vyprazdnovani, najma co sa tyka formovania stolice a jej tuhosti.